Jamie Lee Curtis zakończyła prace przy filmie “Halloween Ends”. Ponoć nie wróci już w roli Laurie Strode

Halloween Ends Jamie Lee Curtis
Halloween Ends Jamie Lee Curtis o postępie w pracach nad filmem / Foto Prime: Universal, Miramax, Blumhouse, Trancas International

Jamie Lee Curtis – odtwórczyni roli wiecznej final girl, Laurie Strode – poinformowała, że zakończyła prace nad filmem “Halloween Ends”. Będzie to kolejna, trzynasta już odsłona kultowej serii, której antybohaterem jest uzbrojony w nóż kuchenny Michael Myers. Curtis sugeruje, że wcieliła się w postać Strode po raz ostatni – tym razem naprawdę.

Halloween Ends Jamie Lee Curtis ukończyła prace na planie zdjęciowym

W mediach społecznościowych Jamie Lee Curtis pojawił się poruszający post, sygnalizujący, że prace na planie zdjęciowym “Halloween Ends” dobiegły końca – lub że zakończono kręcenie scen z jej udziałem.

— Jeśli chodzi o filmy z serii “Halloween”, nastał dla mnie słodko-gorzki KONIEC. Kręcąc trzy ostatnie odsłony, poznałam wspaniałych przyjaciół i pracowałam z niesamowitymi artystami. Dziś sfilmowaliśmy moją ostatnią scenę; to mój finisz w przypadku tej nowej trylogii. Wszystko zawdzięczam fanom, którzy zawsze mnie wspierali; wszystko dzięki Laurie i kreatywnym ludziom z wytwórni Blumhouse, Trancas, Miramax, Rough House oraz Universal, ale też siłaczkom – Judy Greer, Andi Matichak i Kyle Richards. Słowa podziękowania kieruję też swojemu arcywrogowi – Jamesowi Jude’owi Courtneyowi.

Courtney zagrał, oczywiście, Michaela Myersa w filmach z 2018 i 2021 roku. Na profilu Jamie Lee Curtis w serwisie Instagram pojawiły się zdjęcia z planu “Halloween Ends”, na których widać m.in. Richards, Matichak i reżysera Davida Gordona Greena.

“Halloween Ends” będzie ostatnią częścią nowej trylogii, którą Green zainicjował cztery lata temu. Możliwe, że w przyszłości Curtis nie powróci już w roli Strode, a w filmie dojdzie do jej finalnego starcia z psychopatycznym Michaelem Myersem. Slasher ukaże się w kinach w połowie października 2022 roku.

Halloween Ends Jamie Lee Curtis

Halloween Ends Jamie Lee Curtis na planie zdjęciowym / Foto: instagram.com/curtisleejamie

Previous Article
The Boogeyman David Dastmalchian

Rośnie obsada nowego filmu na podstawie powieści Stephena Kinga

Next Article
Daniel Radcliffe jako Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe jako "Weird Al" Yankovic - pierwsze oficjalne zdjęcie z wizerunkiem postaci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share