“Teksańska masakra piłą mechaniczną” – nowy, przedpremierowy klip z filmu

Teksańska masakra piłą mechaniczną Netflix
Teksańska masakra piłą mechaniczną Netflixa – scena przedpremierowa / Foto Prime: Legendary Pictures, Netflix, Bad Hombre, Exurbia

Na oficjalnym kanale Netfliksa w serwisie YouTube pojawił się przedpremierowy klip z horroru “Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Slasher, który stanowi bezpośrednią kontynuację oryginalnej “Masakry…” Tobiego Hoopera (1974), ukaże się na naszych ekranach w najbliższy piątek.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Netflixa – przedpremierowa scena z filmu

Krótka scena toczy się w samochodzie, gdzieś w Teksasie. Nell Hudson – 31-letnia aktorka, którą widzieliśmy niedawno w serialu “Wiktoria” stacji ITV – występuje tu jako Ruth, młoda dziewczyna terroryzowana przez morderczego Leatherface’a. W filmie psychopatyczny zabójca uzbrojony w piłę łańcuchową postanawia urządzić pierwszą od wielu dekad masakrę z udziałem grupy niewinnych ludzi.

Wideo otwiera krótka scena z udziałem reżysera filmu, Davida Blue Garcii, zapowiadającego swój horror. Premiera filmu “Teksańska masakra piłą mechaniczną” na Netfliksie nastąpi w najbliższych piątek. W sobotę wypatrujcie naszej recenzji.

Fabuła nowej “Teksańskiej masakry…” przedstawia się następująco:

— Melody (Sarah Yarkin), jej nastoletnia siostra Lila (Elsie Fisher) oraz ich przyjaciele – Dante (Jacob Latimore) i Ruth (Nell Hudson) – wyruszają do ustronnej mieściny Harlow w Teksasie. Chcą tu założyć idealistyczny biznes. Marzenie szybko przemienia się w koszmar, kiedy bohaterowie przypadkiem odkrywają dom Leatherface’a – obłąkanego seryjnego zabójcy. Jego krwawa spuścizna od lat prześladuje lokalnych mieszkańców – w tym Sally Hardesty (Olwen Fouéré), jedyną ocalałą z niesławnej masakry, jaka rozegrała się w okolicy w latach 70. Sally marzy o zemście na mordercy.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Netflixa – scena

Previous Article
Prezent od losu Zwiastun

"Prezent od losu" - zwiastun kryminału Netfliksa z Jesse'em Plemonsem, Lily Collins i Jasonem Segelem

Next Article
Oppenheimer Jack Quaid

Gwiazdor "Krzyku" i "The Boys", Jack Quaid, w obsadzie nowego filmu Christophera Nolana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share