“Teksańska masakra piłą mechaniczną” Netfliksa – oficjalny zwiastun

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun
Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun #2 / Foto Prime: Netflix, Legendary, Bad Hombre

W grudniu do sieci trafił zwiastun filmu “Teksańska masakra piłą mechaniczną”, który ukaże się wkrótce na Netfliksie. Był to jednak klip krótki i oględny, dawał jedynie przedsmak nadchodzącej premiery. Teraz pojawił się trailer #2, który trwa aż dwie i pół minuty. Psychopatyczny Leatherface dostał w nim szansę przypomnieć, jak sprawnie wymachuje piłą łańcuchową, ścigając nieszczęsne ofiary.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun horroru serwisu Netflix

Zwiastun, który najpierw pojawił się na stronie “Entertainment Weekly”, daje lepszy wgląd w sam film, jak i postać Leatherface’a. Obłąkany zabójca powraca w nim jako starzejący się mężczyzna, który próbuje poskromić w sobie ciągoty do zbrodni. Producent filmu Fede Álvarez (odpowiedzialny za “Martwe zło” z 2013 roku) wyjaśnia, że Leatherface, po wydarzeniach z pierwszej “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” (1974), przepadł bez śladu. “On ściągnął maskę i próbował wieść zwykłe życie, być dobrym człowiekiem. Przyjazd ‘świeżej krwi’ do jego miasta obudzi w nim potwora” – tłumaczy Álvarez.

W filmie Netfliksa, który stanowi bezpośredni sequel klasyku Tobiego Hoopera z lat 70., dwudziestoparoletnia Ruth (Nell Hudson) wyrusza w podróż biznesową do Teksasu. Zabiera ze sobą nastoletnią siostrę Lilę (Elsie Fisher), bo boi się zostawić ją samą w dużym, pełnym niebezpieczeństw mieście. Dziewczyny nie wiedzą, że to właśnie prowincji na południu Stanów Zjednoczonych powinny obawiać się najbardziej.

W nowej “Teksańskiej masakrze…” Leatherface wróci do swoich dawnych nawyków: znów będzie terroryzował grupę niewinnych młodych ludzi. Tym razem stawi czoła także jednej ze swoich niedoszłych ofiar. Olwen Fouéré otrzymała angaż do roli Sally Hardesty. To postać, która pojawiła się w pierwszej części serii i przeżyła konfrontację z mordercą noszącym maskę z ludzkiej skóry.

Zwiastun zapowiada brutalną rozrywkę i przypomina reboot “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” z 2003 roku (reżyserem był Marcus Nispel).

Premiera nowej części cyklu w serwisie Netflix zaplanowana jest na 18 lutego.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun – wideo

Previous Article
Dexter: New Blood w CANAL+

Serial "Dexter: New Blood" premierą w CANAL+. Kiedy ukaże się w Polsce?

Next Article
Collide Ryan Phillippe

Ryan Phillippe gwiazdą "wybuchowego" thrillera w stylu kina noir

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share