“Sukcesja”, sezon 4. – HBO oficjalnie przedłużyło emisję serialu

Sukcesja sezon 4. – HBO obiecuje nowe odcinki hitowego serialu. Zielone światło na kolejną serię – z premierą w 2022 roku.
Sukcesja sezon 4
Sukcesja sezon 4. – HBO przedłuża emisję serialu / Foto AZN: HBO, Warner Bros. Television Distribution, Gary Sanchez Prod.

Bohaterowie niezwykle popularnego serialu dramatycznego “Sukcesja” powrócą na ekrany w kolejnym, 2022 roku. HBO oficjalnie przedłużyło emisję serialu na sezon 4. Co ciekawe decyzję o powstaniu nowych odcinków podjęto po premierze zaledwie dwóch epizodów sezonu trzeciego.

Sukcesja sezon 4. – HBO przedłuża emisję serialu

Decyzja HBO nie powinna dziwić – “Sukcesja” to jedna z najchętniej oglądanych, nadawanych obecnie produkcji stacji. W Stanach Zjednoczonych na platformie HBO Max start sezonu 3. przyciągnął przed ekrany 1,4 mln widzów.

Ponieważ trzecia seria “Sukcesji” dopiero miała swoją premierę, na razie nie wiadomo nic o fabule sezonu 4. Serial (emitowany także przez HBO Polska) opowiada o obrzydliwie bogatej rodzinie Royów. Są oni właścicielami korporacji Waystar Royco, a najstarszy członek rodu chce przekazać firmę któremuś z potomków. Krewni walczą wzajemnie o przedsiębiorstwo i wpływy w jego obrębie.

W serialu “Sukcesja” występują m.in. Brian Cox, Kieran Culkin, Nicholas Braun, Peter Friedman, Alan Ruck, Sarah Snook, Jeremy Strong i Hiam Abbass. Niedawno do obsady dołączył też Adrien Brody.

Previous Article
Diuna 2 potwierdzona

To już pewne: powstanie "Diuna 2". Znamy datę premiery

Next Article
Martwe zło 4

Ostatni klaps na planie "Evil Dead Rise" - "Martwego zła 4". Szykuje się krwawa jatka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share