Jean-Claude Van Damme znów zagra siebie. Powstaje jego ostatni film akcji, “What’s My Name?”

What's My Name? Jean-Claude Van Damme
What’s My Name? Jean-Claude Van Damme wystąpi w ostatnim filmie swojej kariery / Foto Prime: Warner Bros., Cannon Films

Jean-Claude Van Damme dokona ostatniego uderzenia z półobrotu. Pochodzący z Belgii gwiazdor – nazywany w przeszłości “Mięśniami z Brukseli” – wystąpi w filmie “What’s My Name?”. To nie będzie byle jaki projekt. Ma bowiem ostatecznie zakończyć karierę ikony kina akcji.

What’s My Name? Jean-Claude Van Damme wystąpi w swoim ostatnim filmie

Jean-Claude Van Damme pozostaje najbardziej znany z kina sztuk walki. Do najbardziej kultowych tytułów z jego udziałem należą “Krwawy sport”, “Podwójne uderzenie”, “Uniwersalny żołnierz” oraz “Nagła śmierć”.

61-letni gwiazdor ogłosił, że wystąpi w ostatnim filmie swojej kariery – nosi on tytuł “What’s My Name?”. Van Damme zagra po części siebie samego: będzie starzejącym się aktorem kina kopanego, który ulega wypadkowi samochodowemu. Mężczyzna budzi się następnie ze śpiączki i cierpi z powodu zaników pamięci: nie pamięta, kim jest.

W 2008 roku ukazała się komedia sensacyjna “JCVD”, w której uwagę poświęcono życiu Van Damme’a. W filmie “What’s My Name?” bohater Van Damme’a stanie do walki ze swoimi byłymi przeciwnikami – będą to absolutni “kozacy”, których niegdyś pokonał. W finale mężczyzna będzie walczył ze swoim największym nemesis.

Scenariusz “What’s My Name?” napisał Nick Vallelonga, który zdobył Oscara za swoją pracę przy komediodramacie “Green Book”. Skrypt pomógł mu napisać Paul Sloan – aktor znany m.in. z filmów “Kroniki strażnika” oraz “Krwawa noc”. Reżyserem ostatniego filmu z udziałem Jean-Claude’a Van Damme’a będzie Jeremy Zag (producent “Odliczania” z Olivierem Marchalem).

Na razie nie wiadomo, kiedy “What’s My Name?” ukaże się w kinach lub na VOD.

Previous Article
Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun

"Doktor Strange w multiwersum obłędu". Zwiastun marvelowskiego widowiska robi wrażenie!

Next Article
Kingsley Ben-Adir jako Bob Marley

Kingsley Ben-Adir jako Bob Marley. Aktor zagra legendę muzyki w filmie Paramountu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share