“Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”: powrót na plan zdjęciowy

Doktor Strange 2 dokrętki
Doktor Strange 2 Dokrętki do końca 2021 roku / Foto Prime: Marvel Studios, Walt Disney Studios Motion Pictures

Datę premiery filmu “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” przełożono z marca na 6 maja 2022 roku. Okazuje się, że nie bez powodu. Źródła bliskie twórcom informują, że konieczny był powrót na plan zdjęciowy, a aktorzy uczestniczą w “dokrętkach”.

Doktor Strange 2 Dokrętki do końca roku

Według serwisu “The Hollywood Reporter” Benedict Cumberbatch i inni członkowie obsady mają przed sobą pracowitą końcówkę roku. Zdjęcia potrwają do końca grudnia – półtora miesiąca – a prace przed kamerą będą odbywały się sześć dni w tygodniu. Materiały realizowane są w słonecznym Los Angeles.

W “dokrętkach” uczestniczą m.in. Cumberbatch, reżyser Sam Raimi i scenarzysta Michael Waldron. Źródła bliskie koncernowi Marvela informują, że dodatkowe zdjęcia “nikogo nie stresują”, bo studio wielokrotnie organizuje tego typu prace dopełniające. W talk-show Jimmy’ego Kimmela Cumberbatch – tytułowy Doktor Strange – powiedział, że twórcy “szykują coś wyjątkowego” dla fanów. Ponoć cała ekipa wykazuje zaskakujący entuzjazm pomimo nadgodzin pracy.

Zgodnie z potwierdzonymi już informacji film “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” będzie częściowo powiązany fabularnie z kolejną odsłoną serii o Spider-Manie. W sequelu przeboju kinowego sprzed pięciu lat grają Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams i Chiwetel Ejiofor.

Poprzedni
Krzyk kolejne części

"Krzyk": powstaną kolejne części? Jakie są szanse na realizację "Krzyku 6"?

Następny
The Last Thing He Told Jennifer Garner

Jennifer Garner w obsadzie serialu "The Last Thing He Told Me". Zajęła miejsce Julii Roberts

Sprawdź także
Total
1
Share