Premiera kinowa: polski film “Krime Story. Love Story”. Zobacz zwiastun

Krime Story. Love Story Premiera
Krime Story. Love Story Premiera / Foto Prime: Global Studio, Mówi Serwis

Moda na kino gangsterskie w Polsce trwa. Po “Furiozie” i niedawnym “Jak pokochałam gangstera” Netfliksa przyszedł czas na kolejny film utrzymany w tej tematyce oraz na kolejną premierę. “Krime Story. Love Story”, o którym mowa, to historia dwóch zaprzyjaźnionych przestępców, którzy biorą udział w ostatnim nielegalnym “zleceniu”.

Krime Story. Love Story Premiera nowego polskiego filmu gangsterskiego

“Krime Story. Love Story” od dziś dostępne jest w polskich kinach – premierę ustalono na 11 lutego. Producentem filmu jest Global Studio – wytwórnia odpowiedzialna za realizację takich tytułów, jak “Gierek”, “Proceder”, “Ryś” oraz “Ja wam pokażę!”. Zarówno w “Gierku”, jak i “Krime Story…” występuje aktor charakterystyczny – Michał Koterski.

Twórcy zapowiadają swój film jako uwspółcześnioną wersję “Romea i Julii” oraz mafijną komedię w stylu “Chłopaki nie płaczą”. Koterski i Cezary Łukaszewicz (“Bartkowiak”) występują w “Krime Story. Love Story” jako “Wajcha” i tytułowy “Krime” – dwaj przyjaciele z dzielnicy. Panowie zajmują się działalnością przestępczą, ale chcą z tym zerwać. Nieoczekiwanie dostają propozycję nie do odrzucenia i otwiera się przed nimi perspektywa zarobienia ogromnych pieniędzy. Postanawiają wykonać ostatnie nielegalne zlecenie. Jeden z bohaterów zakochuje się w córce swojego zleceniodawcy, a to stanowczo komplikuje sprawę.

Film “Krime Story. Love Story” to ekranizacja książki krakowskiego rapera Kaliego (właśc. Marcina Kamila Gutkowskiego). Były członek kultowego zespołu Firma, który współpracował m.in. z Peją, O.S.T.R.-ym i Popkiem, wydał swoją powieść w 2015 roku i zyskała ona status bestselleru.

W komedii gangsterskiej występują również: Małgorzata Kożuchowska (“Bad Boy”), Gabriela Muskała, Wiktoria Gąsiewska (“W lesie dziś nie zaśnie nikt“), Piotr Witkowski, Cezary Żak, Jan Frycz (“25 lat niewinności”), Agnieszka Więdłocha, Konrad Makowski, Vienio, Natalia Lesz i Krzysztof Kowalewski. W przypadku Kowalewskiego, który zmarł w lutym 2021 roku, była to jedna z ostatnich filmowych ról.

Film wyreżyserował Michał Węgrzyn (“Proceder”, “Pojechał. Zobaczył”).

Krime Story. Love Story Premiera filmu. Zobacz zwiastun

Previous Article
Projekt Adam Zwiastun

Zwiastun filmu "Projekt Adam", a w nim Reynolds, Ruffalo i Garner

Next Article
Mascarpone Premiera

Piątkowa premiera w polskich kinach: "Mascarpone"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share