“Jak pokochałam gangstera” – zwiastun nowego, polskiego filmu kryminalnego produkcji Netfliksa

Jak pokochałam gangstera Zwiastun polskiego kryminału z Wieniawą, Królikowskim i Chabiorem. Kiedy premiera na Netflixie?
Jak pokochałam gangstera Zwiastun
Jak pokochałam gangstera Zwiastun filmu / Foto Prime: Netflix

Dwa lata temu ukazał się film sensacyjny Macieja Kawulskiego “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, o tytułowym kryminaliście, dla którego najważniejsze są pieniądze, potęga i władza nad innymi. Projekt doczekał się sequela o dość łatwym do przewidzenia tytule, “Jak pokochałam gangstera”. Właśnie ukazał się zwiastun polskiego filmu.

Jak pokochałam gangstera Zwiastun polskiego kryminału. Premiera wkrótce

Tomasz Włosok występuje w filmie jako Nikodem “Nikoś” Skotarczak – młody chłopak, który ma ambicje na zawładnięcie polskim światkiem gangsterskim. Nikoś sprowadza do kraju nielegalne samochody z zagranicy i powoli rozkręca motoryzacyjne “imperium”. Jest głodny sukcesu, grubych pieniędzy i zazdrości innych. Twórcy zapowiadają, że historia głównego bohatera to “jazda bez trzymanki”, a całość spodoba się wszystkim, którzy pokochali pierwszą część serii z 2019 roku.

Poza Włosokiem w filmie występuje też Janusz Chabior – podobnie jak poprzedniej części jako budzący grozę gangster “Magi”. Chabior zbudował swoją karierę, grając typów spod ciemnej gwiazdy. W takim wcieleniu widzieliśmy go m.in. w “Furiozie”, “Ślepnąc od świateł” czy “Symetrii”. Obsadę “Jak pokochałam gangstera” zasilają też: Agnieszka Grochowska, Julia Wieniawa, Dawid Ogrodnik, Magdalena Lamparska, Marcin Wrzosek, Jarosław Bieniuk, Adrian Kłos, Eryk Lubos, Antoni Królikowski, Krystyna Janda, Edyta Herbuś, Piotr Cyrwus i Andrzej Grabowski.

Film ukaże się na polskim Netfliksie 5 stycznia 2022 roku. Na 12 stycznia zaplanowano premierę w innych rejonach świata (m.in. w USA).

Jak pokochałam gangstera Zwiastun – wideo

Previous Article
Spider-Man 4

"Spider-Man 4" na pewno powstanie. Już znajduje się w fazie przygotowań

Next Article
Alone Today Danny Trejo

Danny Trejo i Shannon Elizabeth w obsadzie kryminału o handlu żywym towarem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share