Powstanie “Wonder Woman 3”. Patty Jenkins zapewnia, że Gal Gadot powróci w roli tytułowej

Wonder Woman 3 kiedy
Wonder Woman 3 Kiedy premiera? / Foto AZN: DC Films, Warner Bros., RatPac-Dune

To już pewne: powstanie film “Wonder Woman 3” – sequel dochodowej serii na kanwie komiksów DC. Podczas konwentu DC FanDome o pracach nad kontynuacją poinformowała reżyserka dwóch poprzednich części, Patty Jenkins.

Wonder Woman 3 Kiedy premiera sequela? Potwierdzono jego realizację

DC FanDome to konwent fanowski, dedykowany miłośnikom komiksu, kina komiksowego oraz fantastyki. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbył się panel poświęcony postaci Wonder Woman. Wzięły w nim udział Lynda Carter – odtwórczyni Diany Prince w serialu telewizyjnym z lat 1975–1979 – oraz Patty Jenkins.

Druga z kobiet jest, oczywiście, reżyserką “Wonder Woman” (2017) i “Wonder Woman 1984” (’20). Jenkins potwierdziła, że trwają prace nad trzecią odsłoną serii – na razie mowa jednak o preprodukcji.

Jenkins nie powiedziała o projekcie wiele. Zapewniła, że zarówno ona, jak i Gal Gadot są podekscytowane na myśl o sequelu. Gadot nie mogła pojawić się na konwencie, bo “jest zapracowana i dużo czasu poświęca rodzinie”.

Prace nad filmem “Wonder Woman 3” mocno utrudniła pandemia koronawirusa, ale twórcy są gotowi wejść na plan. Gadot powiedziała w grudniu ubiegłego roku, że chciałaby, aby kontynuacja toczyła się współcześnie (a nie, np. jak “Wonder Woman 1984”, w latach osiemdziesiątych).

Także w grudniu 2020 r. Warner oficjalnie dał zielone światło na realizację “trójki” i zapowiedział, że film ukaże się w kinach, a nie na platformie VOD. Pozostaje czekać na dalsze doniesienia – najlepiej już z planu zdjęciowego.

Previous Article
Iron Mike Harvey Keitel

Harvey Keitel dołącza do obsady serialu "Iron Mike" - biografii Mike'a Tysona

Next Article
Outfielder serial

Kto jako pierwszy przybił "piątkę"? Serial "historyczny" od Ryana Murphy'ego - w roli głównej Jamie Lee Curtis

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share