Premiera kinowa: komediodramat “Król internetu” z Andrew Garfieldem

Król internetu Premiera
Król internetu Premiera filmu z Andrew Garfieldem / Foto Prime: Kino Świat, IFC, American Zoetrope

Polską premierą kinową w ten weekend jest komediodramat “Król internetu” w reżyserii Gii Coppoli. Role główne grają w filmie Andrew Garfield (“Tick, Tick… Boom!”) i Maya Hawke (“Stranger Things”). To gorzkie spojrzenie na świat mediów społecznościowych i promowanie ludzkiego narcyzmu w sieci.

Król internetu Premiera komediodramatu z Andrew Garfieldem

“Król internetu” debiutuje na dużych ekranach właśnie dziś, 4 lutego. Obsadę tragikomedii zasilają Andrew Garfield, Maya Hawke, Johnny Knoxville (“Jackass Forever”), Jason Schwartzman (“Asteroid City”), Nat Wolff (“Praktykant”), Coleen Camp (“Szklana pułapka 3”), Marshall Bell (“Koszmar z ulicy Wiązów 2”), Alexa Demie i Jacqui Getty.

Na oficjalnej stronie internetowej polskiego dystrybutora (Kino Świat) można znaleźć opis fabuły “Króla internetu”:

— Frankie pracuje jako barmanka w hollywoodzkim klubie komediowym razem ze swoim najlepszym przyjacielem (niekiedy kochankiem) Jake’em. Patrzy na ludzi w klubie i zastanawia się, co tak naprawdę ceni dzisiejsze społeczeństwo. Kiedy spotyka tajemniczego Linka, zaczyna filmować jego antykomercyjne wypowiedzi i umieszczać w sieci. Frankie, Jake i Link, trójka outsiderów, szybko stają się gwiazdami internetu. Wtedy rękę po zyski wyciąga menadżer klubu. Czy na antykomercji można zarabiać? Jeśli to robisz, to kim jesteś? Historia o mediach społecznościowych i ich zgubnym wpływie na psychikę człowieka.

Reżyserka, Gia Coppola, wywodzi się ze słynnej hollywoodzkiej rodziny filmowców. Jej dziadek to jeden z najwybitniejszych autorów w historii kina – Francis Ford Coppola, twórca między innymi “Czasu Apokalipsy”. Gia jest bratanicą Sofii Coppoli, która zasłynęła komediodramatem “Między słowami” z Billem Murrayem.

Król internetu Premiera filmu – zwiastun

Previous Article
Reacher Premiera

"Reacher": premiera serialu sensacyjnego na platformie Amazon Prime Video

Next Article
Cyrano Zwiastun

Polski zwiastun musicalu "Cyrano" z Peterem Dinklagem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share