Polski zwiastun musicalu “Cyrano” z Peterem Dinklagem

Cyrano Zwiastun
Cyrano – polski zwiastun / Foto Prime: Forum Film Poland, Universal, Metro-Goldwyn-Mayer, Bron Creative, Working Title

W sieci pojawił się polski zwiastun musicalu “Cyrano” z udziałem Petera Dinklage’a. Obraz otrzymał właśnie nową datę premiery w naszym kraju – ukaże się na dużych ekranach dokładnie za miesiąc, 4 marca.

Cyrano Zwiastun musicalu. W roli głównej Peter Dinklage

Widowiskową produkcję przygotował Joe Wright – reżyser takich filmów, jak “Anna Karenina” czy “Duma i uprzedzenie”. Obraz spotkał się z pozytywnym odbiorem i walczy o nagrodę BAFTA w czterech kategoriach, w tym najważniejszej – za najlepszy film brytyjski. Laureaci zostaną ogłoszeni 13 marca.

Film bazuje na sztuce teatralnej “Cyrano de Bergerac”, którą w 1897 roku napisał Edmond Rostand. Znany z “Gry o tron” Peter Dinklage pojawia się w musicalu jako tytułowy Cyrano – pisarz i dramaturg, poeta, a przy tym francuski żołnierz. W filmie bohater próbuje walczyć o względy pięknej Roxanne (Haley Bennett), ale obawia się, że wygląd deklasuje go jako kandydata na partnera.

Dziewczyna interesuje się innym mężczyzną – Christianem (Kelvin Harrison Jr.). Ten, z racji, że nie potrafi elokwentnie mówić o swoich uczuciach, zatrudnia Cyrano, by pomógł mu pisać listy miłosne do Roxanne.

Rzecz dzieje się we Włoszech, a muzykę do filmu skomponował zespół rockowy The National. Musical “Cyrano” zostanie wprowadzony do polskich kin przez Forum Film Poland.

Cyrano Zwiastun polski – wideo

Previous Article
Król internetu Premiera

Premiera kinowa: komediodramat "Król internetu" z Andrew Garfieldem

Next Article
Aktorzy-kulturyści

Aktorzy-kulturyści. Sportowcy sylwetkowi, którzy zaczęli grać w filmach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share