Bill Murray opowiada o nowym projekcie Wesa Andersona, “Asteroid City”. Ruszyły zdjęcia w Hiszpanii

Bill Murray Wes Anderson
Bill Murray Wes Anderson Asteroid City / Foto AZN: Wikimedia Commons

Coraz więcej wiadomo na temat nowego filmu Wesa Andersona. Jego tytuł to “Asteroid City” i ruszają już prace na planie zdjęciowym w Hiszpanii. O projekcie opowiedział co nieco Bill Murray.

Bill Murray Asteroid City – aktor o nowym filmie Andersona

Podczas londyńskiego festiwalu organizowanego przez Brytyjski Instytut Filmowy odbyła się rozmowa z aktorem Billem Murrayem. Wystąpi on w nowym projekcie Wesa Andersona, twórcy “Wyspy psów” i “Grand Budapest Hotel”. Mowa o filmie “Asteroid City”, który Murray zapowiada w następujący sposób:

— To będzie film pełen różnych bohaterów. Zdjęcia powstają w Hiszpanii, około czterdzieści pięć minut od Madrytu. Na planie bawimy się świetnie. Tak już bywa w showbiznesie – wystarczy, że wymówione zostanie nazwisko, a ludzie przyklaskują. Są takie osoby, od których nie chcesz odbierać telefonów, ale są też takie, którym mówisz: “zgoda”. Anderson należy do tej drugiej grupy.

Na razie nie wiadomo, o czym opowie Wes Anderson w swoim nowym filmie. Fabuła “Asteroid City” jest nieznana, ale ujawniono nazwiska aktorów. U boku Billa Murraya wystąpią Tilda Swinton, Willem Dafoe, Adrien Brody, Anjelica Huston, Jason Schwartzman i Owen Wilson.

Podczas tegorocznego BFI Film Festival premierowo pokazano komediodramat “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, z Murrayem, Swinton, Frances McDormand i Elisabeth Moss w obsadzie. Polska premiera filmu już 19 listopada.

Previous Article
Timothée Chalamet Wonka

Pierwsze spojrzenie na film "Wonka": Timothée Chalamet jako ekscentryczny cukiernik

Next Article
To musi być miłość zwiastun

ZWIASTUN: "To musi być miłość". Nowa komedia romantyczna z Karolakiem i Kożuchowską

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share