Filmy

Bill Murray opowiada o nowym projekcie Wesa Andersona, „Asteroid City”. Ruszyły zdjęcia w Hiszpanii

Coraz więcej wiadomo na temat nowego filmu Wesa Andersona. Jego tytuł to „Asteroid City” i ruszają już prace na planie zdjęciowym w Hiszpanii. O projekcie opowiedział co nieco Bill Murray.

Bill Murray Asteroid City – aktor o nowym filmie Andersona

Podczas londyńskiego festiwalu organizowanego przez Brytyjski Instytut Filmowy odbyła się rozmowa z aktorem Billem Murrayem. Wystąpi on w nowym projekcie Wesa Andersona, twórcy „Wyspy psów” i „Grand Budapest Hotel”. Mowa o filmie „Asteroid City”, który Murray zapowiada w następujący sposób:

— To będzie film pełen różnych bohaterów. Zdjęcia powstają w Hiszpanii, około czterdzieści pięć minut od Madrytu. Na planie bawimy się świetnie. Tak już bywa w showbiznesie – wystarczy, że wymówione zostanie nazwisko, a ludzie przyklaskują. Są takie osoby, od których nie chcesz odbierać telefonów, ale są też takie, którym mówisz: „zgoda”. Anderson należy do tej drugiej grupy.

Na razie nie wiadomo, o czym opowie Wes Anderson w swoim nowym filmie. Fabuła „Asteroid City” jest nieznana, ale ujawniono nazwiska aktorów. U boku Billa Murraya wystąpią Tilda Swinton, Willem Dafoe, Adrien Brody, Anjelica Huston, Jason Schwartzman i Owen Wilson.

Podczas tegorocznego BFI Film Festival premierowo pokazano komediodramat „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, z Murrayem, Swinton, Frances McDormand i Elisabeth Moss w obsadzie. Polska premiera filmu już 19 listopada.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy