Jason Momoa złoczyńcą w filmie “Szybcy i wściekli 10”

Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa
Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa złoczyńcą w filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jason Momoa (“Diuna”, “Aquaman”) dołączył do obsady widowiska “Szybcy i wściekli 10”, które powinno ukazać się w 2023 roku. Choć w przeszłości aktor zarzekał się, że nie chce być związany z serią, twórcom udało się nakłonić go do współpracy. Ponoć Momoa zagra w kolejnym sequelu postać złoczyńcy.

Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa w roli złoczyńcy

Na oficjalnym profilu serii “Fast & Furious” na Twitterze pojawił się wpis z wizerunkiem aktora. Opatrzono go opisem: “Szybka Rodzina stale się powiększa. Witaj, Jason Momoa. #F10″ 42-letni rodowity Hawajczyk jest kolejnym gwiazdorem najwyższego formatu, który związał się z samochodowym cyklem. W przeszłości w filmach z kanonu “Szybkich i wściekłych” wystąpili m.in. Helen Mirren, John Cena, Charlize Theron i Kurt Russell.

Informacje o tym, że Jason Momoa wystąpi w filmie “Szybcy i wściekli 10” potwierdza baza Internet Movie Database (IMDb). Inni wymieniani członkowie obsady to Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel i Sung Kang. Momoa prawdopodobnie zagra w kontynuacji postać czarnego charakteru – szczegóły fabularne nie są obecnie znane.

Reżyserem projektu “Fast & Furious 10” będzie Justin Lin, który nakręcił już kilka części serii (pierwszą była “trójka” – “Szybcy i wściekli: Tokio Drift” z 2006 roku). Zgodnie z planem 10. odsłona cyklu o nielegalnych wyścigach samochodowych ukaże się w kinach w maju 2023 roku.

Filmografię Jasona Momoy zamyka komedia fantasy “Slumberland” w reżyserii Francisa Lawrence’a.

Previous Article
Netflix Władcy wszechświata

"Władcy wszechświata" - wiemy, kto zagra nowego He-Mana

Next Article
Box-office USA

Box-office USA: "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Krzyk" wciąż na prowadzeniu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share