Jason Momoa złoczyńcą w filmie “Szybcy i wściekli 10”

Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa
Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa złoczyńcą w filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jason Momoa (“Diuna”, “Aquaman”) dołączył do obsady widowiska “Szybcy i wściekli 10”, które powinno ukazać się w 2023 roku. Choć w przeszłości aktor zarzekał się, że nie chce być związany z serią, twórcom udało się nakłonić go do współpracy. Ponoć Momoa zagra w kolejnym sequelu postać złoczyńcy.

Szybcy i wściekli 10 Jason Momoa w roli złoczyńcy

Na oficjalnym profilu serii “Fast & Furious” na Twitterze pojawił się wpis z wizerunkiem aktora. Opatrzono go opisem: “Szybka Rodzina stale się powiększa. Witaj, Jason Momoa. #F10″ 42-letni rodowity Hawajczyk jest kolejnym gwiazdorem najwyższego formatu, który związał się z samochodowym cyklem. W przeszłości w filmach z kanonu “Szybkich i wściekłych” wystąpili m.in. Helen Mirren, John Cena, Charlize Theron i Kurt Russell.

Informacje o tym, że Jason Momoa wystąpi w filmie “Szybcy i wściekli 10” potwierdza baza Internet Movie Database (IMDb). Inni wymieniani członkowie obsady to Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel i Sung Kang. Momoa prawdopodobnie zagra w kontynuacji postać czarnego charakteru – szczegóły fabularne nie są obecnie znane.

Reżyserem projektu “Fast & Furious 10” będzie Justin Lin, który nakręcił już kilka części serii (pierwszą była “trójka” – “Szybcy i wściekli: Tokio Drift” z 2006 roku). Zgodnie z planem 10. odsłona cyklu o nielegalnych wyścigach samochodowych ukaże się w kinach w maju 2023 roku.

Filmografię Jasona Momoy zamyka komedia fantasy “Slumberland” w reżyserii Francisa Lawrence’a.

Previous Article
Netflix Władcy wszechświata

"Władcy wszechświata" - wiemy, kto zagra nowego He-Mana

Next Article
Box-office USA

Box-office USA: "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Krzyk" wciąż na prowadzeniu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share