Ukończono zdjęcia do “Aquamana 2” z Jasonem Momoą

Aquaman and the Lost Kingdom
Aquaman and the Lost Kingdom – padł ostatni klaps na planie filmu / Foto Prime: instagram.com/prideofgypsies

James Wan ogłosił na Instagramie, że zdjęcia do filmu “Aquaman and the Lost Kingdom” zostały oficjalnie ukończone. Superbohaterski obraz oficjalnie wchodzi w fazę postprodukcji i fanom pozostaje czekać na dalsze informacje o sequelu.

Aquaman and the Lost Kingdom – padł ostatni klaps na planie zdjęciowym

James Wan zamieścił na Instagramie zdjęcie z plaży, na którym widzimy Patricka Wilsona i samego Aquamana – Jasona Momoę. Wpis został opatrzony treścią:

– Wreszcie mamy za sobą ostatni dzień pracy na planie zdjęciowym “Aquamana 2” w Malibu. Tak, często byliśmy przemoczeni do suchej nitki. Kieruję podziękowania do wspaniałej ekipy, która w pocie czoła pracowała nad tym obrazem. Zwłaszcza do załogi z Wielkiej Brytanii, gdzie nakręcono 95 proc. filmu. (…) Przede mną czas długich przygotowań w toku postprodukcji, ale nie mogę doczekać się, aż podzielę się z wami gotowym projektem.

Film “Aquaman and the Lost Kingdom” rzekomo był już gotowy w grudniu, ale najwyraźniej podjęto decyzję o dokręceniu materiału. Obraz, podobnie jak część pierwszą, wyreżyserował James Wan (seria “Obecność”), a scenariusz przygotował David Leslie Johnson-McGoldrick (“Gniew tytanów”). W rolach przodujących powracają w sequelu między innymi Jason Momoa (jako tytułowy bohater), Patrick Wilson (jako jego ekranowy brat, Orm Marius alias Ocean Master), Amber Heard (jako wojownicza Mera) czy Yahya Abdul-Mateen II (jako David Kane alias Black Manta).

Według Wana druga odsłona serii o Aquamanie będzie bardziej osadzona w świecie rzeczywistym, kręcona “na poważnie”. Wiemy też, że film nie będzie adaptacją konkretnego wydawnictwa DC, a stylistycznie ma nawiązywać do kina komiksowego z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

Previous Article
The Home Pete Davidson

Pete Davidson jako pracownik domu niespokojnej starości w dreszczowcu "The Home"

Next Article
Bez litości 3 Denzel Washington

Denzel Washington wystąpi w 3. odsłonie serii "Bez litości"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share