Aaron Eckhart w nowym filmie akcji – kolejnym projekcie reżysera “Szklanej pułapki 2”

The Bricklayer Aaron Eckhart
The Bricklayer Aaron Eckhart dołącza do obsady / Foto Prime: “Muscle & Fitness”, David Yellen

Aaron Eckhart (“Midway”, “Mroczny Rycerz”) wystąpi w nowym filmie akcji wytwórni Millennium Media zatytułowanym “The Bricklayer”. Obraz wyreżyseruje Renny Harlin – twórca “Szklanej pułapki 2” czy “Na krawędzi” z Sylvestrem Stallone’em.

The Bricklayer Aaron Eckhart agentem CIA w filmie Renny’ego Harlina

Obraz zapowiadany jest jako wysokooktanowe kino sensacyjne – Aaron Eckhart specjalizuje się w takich produkcjach. W filmie “The Bricklayer” 53-latek zagra byłego żołnierza związanego z CIA, który nawiązuje ponowną współpracę z agencją. Będzie miał za zadanie odkryć tożsamość mordercy, który zabił grupę zagranicznych dziennikarzy i wrobił w to właśnie amerykańską Centralną Agencję Wywiadowczą. Tropienie terrorysty nie będzie łatwym zadaniem i postawi bohatera w centrum światowego spisku. Jednocześnie mężczyzna boryka się ze wspomnieniami bolesnej przeszłości.

“The Bricklayer” to nowy film w reżyserii znawcy kina akcji Renny’ego Harlina. Scenariusz przygotowali Hanna Weg (“Septembers of Shiraz”) i Matt Johnson (“Błękitna głębia”, “Torque: Jazda na krawędzi”), a producentami są m.in. Les Weldon, Avi Lerner, Boaz Davidson i aktor Gerard Butler. Na razie nie wiadomo, czy Butler wystąpi też w filmie w jednej z ról.

Zdjęcia do “The Bricklayer” ruszają w marcu na terenie Grecji.

Aaron Eckhart znany jest z rozwiniętej muskulatury i klasycznie atrakcyjnego wizerunku, który zapewnił mu rolę leading mana w wielu hollywoodzkich produkcjach. Po udziale w takich filmach, jak “Sprawca Zero”, “Dziękujemy za palenie” czy “Zapłata” aktor urósł do rangi symbolu seksu. W 2006 roku magazyn “People” nazwał go jednym ze stu najpiękniejszych ludzi świata. Eckhart uprawia wiele sportów, między innymi surfing i narciarstwo. W 2014 r. ukazała się jego sesja zdjęciowa do magazynu o tematyce kulturystycznej “Muscle & Fitness”.

Previous Article
Freelance Alison Brie

Alison Brie wystąpi u boku Johna Ceny w komedii "Freelance"

Next Article
Krzyk Box-office

"Krzyk" okazał się sukcesem w USA. Znamy wyniki box-office'owe po weekendzie otwarcia

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share