Sylvester Stallone zawładnie małym ekranem. Gwiazdor zagra gangstera w serialu “Kansas City”

Kansas City Sylvester Stallone
Kansas City Sylvester Stallone zagra w nowym serialu Paramount+ / Foto Prime: Wikimedia Commons

Sylvester Stallone ma w swoim dorobku szeroki katalog wielkich filmowych ról – np. w serii “Rambo”, “Rockym”, “Człowieku-Demolce” czy “Osadzonym”. Aktor nie jest jednak kojarzony z występami telewizyjnymi. Wkrótce może się to zmienić. 75-latek otrzymał angaż do roli gangstera w odcinkowej produkcji Paramountu “Kansas City”.

Kansas City Sylvester Stallone w obsadzie nowego serialu dramatycznego

Sylvester Stallone debiutował epizodyczną rolą w serialu NBC “Police Story” – co ciekawe zagrał postać o imieniu Rocky. Później pojawił się m.in. w “Kojaku” i “Liberty’s Kids”, ale bardziej kojarzony jest z dużym ekranem niż telewizją.

Serial “Kansas City” przygotują Taylor Sheridan (scenarzysta nominowanego do Oscara “Aż do piekła”) oraz Terence Winter (twórca “Zakazanego imperium”). Stallone ma być jednym z producentów wykonawczych tego dzieła; zagra też główną rolę. Będzie niejakim Salem – nowojorskim gangsterem, który zmuszony jest do przeprowadzki daleko od Wielkiego Jabłka. Zamieszkuje w tytułowej miejscowości w stanie Missouri. Okazuje się, że nawet z dala od centrum mafijnego biznesu Sal będzie w stanie pokazać wszystkim, kto tu rządzi.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy gangsterskie

Telewizyjna produkcja będzie emitowana przez platformę Paramount+. Na razie nie wiadomo, kiedy na planie zdjęciowym padnie pierwszy klaps; nie są też znani inni członkowie obsady.

Filmografię Stallone’a zamyka tegoroczny film akcji “Legion samobójców: The Suicide Squad”. Obecnie aktor pracuje nad trzecią odsłoną serii “Strażnicy Galaktyki”.

Previous Article
Zaklinacze koni Shawn Roberts

Shawn Roberts powraca jako kowboj w serialu "Zaklinacze koni"

Next Article
Knock at the Cabin Dave Bautista

Dave Bautista zagra w nowej produkcji M. Nighta Shyamalana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share