Alison Brie wystąpi u boku Johna Ceny w komedii “Freelance”

Freelance Alison Brie
Freelance Alison Brie w obsadzie filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

“The Hollywood Reporter” donosi, że aktorka Alison Brie (“Community”) dołączyła do obsady komediowego projektu “Freelance”, którego gwiazdą będzie John Cena. 39-latka zagra postać dziennikarki.

Freelance Alison Brie u boku Johna Ceny w nowej komedii

Produkcja komedii sensacyjnej “Freelance” ruszy pod koniec tego miesiąca, a za realizację projektu będzie odpowiadać AGC Studios. Alison Brie wystąpi w roli pechowej dziennikarki, która postanawia odbudować swoją karierę za sprawą kontrowersyjnego wywiadu. Brie ma na swoim koncie cały repertuar komediowych ról – zaczynając od sitcomu “Community”, w którym grała przez sześć sezonów, a kończąc na filmach jak “Godzinki” czy “Disaster Artist”.

Hollywoodzki gwiazdor i były wrestler John Cena pojawi się w komedii jako główny bohater – były żołnierz sił specjalnych, który po odejściu z armii wpada w kłopoty finansowe, a jego największym wrogiem zostają… kredyty do spłacenia. Jako tytułowy “freelancer” mężczyzna podejmuje wyjątkowe zlecenie: ma być ochroniarzem reporterki, która wyrusza do Ameryki Południowej, by przeprowadzić wywiad z bezwzględnym dyktatorem. Nie wszystko idzie zgodnie z planem i para znajduje się na celowniku tutejszej grupy przestępczej.

Komedię akcji “Freelance” wyreżyseruje Pierre Morel. Lata temu wraz z Luciem Bessonem stworzył on głośny film akcji “Uprowadzona”.

Previous Article
Laserowa obróbka materiałów - wszystko co należy wiedzieć

Laserowa obróbka materiałów - wszystko co należy wiedzieć

Next Article
The Bricklayer Aaron Eckhart

Aaron Eckhart w nowym filmie akcji - kolejnym projekcie reżysera "Szklanej pułapki 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share