James Gunn chce nakręcić reboot serialu “Nieustraszony” z Davidem Hasselhoffem

Nieustraszony James Gunn
James Gunn chce nakręcić reboot serialu Nieustraszony / Foto Prime: Wikimedia Commons

James Gunn – twórca “Legionu samobójców: The Suicide Squad” – chce nakręcić reboot kultowego serialu z lat osiemdziesiątych. Mowa o “Nieustraszonym”, w którym rolę główną grał David Hasselhoff.

Nieustraszony James Gunn planuje reboot serialu

Na Twitterze James Gunn ujawnił, że pomysł na reboot nie jest nowy – rozmowy dotyczące projektu toczą się ponoć od wielu lat:

— Ja i mój przyjaciel David Hasselhoff wielokrotnie dyskutowaliśmy na temat współczesnej kontynuacji “Nieustraszonego”. Główna przeszkoda polega na tym, że w ciągu dnia nie ma tylu godzin, żebyśmy mogli zrobić na planie wszystkie te wspaniałe rzeczy, jakie mi się marzą!

Odpowiedzi na tweeta udzielił sam Hasselhoff, który w komentarzu napisał: “c’est la vie, drogi przyjacielu” (pol. takie jest życie). Gunn chciałby, aby w filmie kontynuującym “Nieustraszonego” pojawiła się postać Michaela Knighta – agenta F.L.A.G. (Fundacji na rzecz Prawa i Porządku). Rolę tę stworzył w oryginale Hasselhoff, któremu na ekranie “towarzyszył” kultowy samochód KITT, z opcją sztucznej inteligencji.

Ekscentryczny serial był nadawany przez cztery sezony w latach 1982–1986.

Hasselhoff pojawił się w filmie Gunna “Strażnicy Galaktyki vol. 2” z 2017 r., gdzie zagrał rolę epizodyczną. Wystąpił też podczas napisów końcowych, gdzie… zarapował piosenkę.

W przeszłości nową odsłonę “Nieustraszonego” mieli przygotować m.in. Justin Lin i bracia Weinstein – projekty nie doszły jednak do skutku.

Previous Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną Olwen Fouéré

"Teksańska masakra piłą mechaniczną": Olwen Fouéré jako Sally Hardesty - pierwsze spojrzenie na postać

Next Article
Emily w Paryżu Sezon 3

"Emily w Paryżu": powstaną sezony 3. i 4. serialu Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share