Chris Noth “I tak po prostu…” wycięty z finalnego odcinka serialu o Carrie Bradshaw

Chris Noth
Chris Noth nie pojawi się w finale “I tak po prostu…” / Foto Prime: HBO Max, WarnerMedia Direct

W związku z licznymi kontrowersjami, jakie narosły wokół Chrisa Notha, aktor został wycięty z finałowego odcinka serialu HBO “I tak po prostu…”. Przypomnijmy: dwie kobiety oskarżyły 67-latka o napaść seksualną, ale on utrzymuje, że jest niewinny. Najwyraźniej takiej wersji zdarzeń nie “kupiło” HBO.

Chris Noth wycięty z ostatniego odcinka I tak po prostu…

Chris Noth grał Johna Jamesa Prestona – alias słynnego Mr. Biga – we wszystkich sześciu sezonach “Seksu w wielkim mieście”. Był ekranowym ukochanym, a potem mężem Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker). Pojawił się też w dwóch filmach kinowych, kontynuujących kultowy serial HBO.

Postać uśmiercono wprawdzie w pierwszym odcinku “I tak po prostu…” (czyli revivalu “Seksu…”), ale później pojawiały się doniesienia, że Noth zagra jeszcze rolę cameo w finale tego serialu. Przypada on na 3 lutego. Epizod miał być upamiętnieniem i ukłonem dla postaci. Wygląda jednak na to, że plany uległy zmianie.

W odcinku finałowym Carrie miała rozsypać prochy Mr. Biga we Francji – w miejscu dawnej randki. Bohater pojawiłby się w wyśnionej, fantazyjnej i nierzeczywistej scenie. Twórcy postanowili jednak zrezygnować z tego pomysłu w świetle kontrowersji, jakimi otoczony jest obecnie Chris Noth.

Dwie kobiety oskarżyły Notha o napaść seksualną. Mężczyzna powiedział, że “oskarżenia są fałszywe”, ale doniesienia mają katastrofalny wpływ na jego karierę. Rozwiązano m.in. umowę między firmą Peleton a aktorem, na którą miały złożyć się reklamy telewizyjne. Za rzekome czyny gwiazdor został publicznie potępiony przez obsadę “I tak po prostu…”.

W Polsce serial “I tak po prostu…” można oglądać na HBO GO.

Previous Article
Benedetta Premiera

Premiera kinowa: "Benedetta" w reżyserii Paula Verhoevena. Virginie Efira w roli zakonnicy-lesbijki

Next Article
Here Before Zwiastun

"Here Before": zwiastun nowego thrillera psychologicznego z Andreą Riseborough

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share