Gwiazdy “Seksu w wielkim mieście” potępiają Chrisa Notha za stosowanie przemocy seksualnej

Chris Noth
Chris Noth w ogniu krytyki / Foto Prime: HBO Max, WarnerMedia Direct

Dwie kobiety oskarżyły aktora Chrisa Notha – znanego z “Seksu w wielkim mieście” – o napaść seksualną. Słynny ekranowy Mr. Big zaprzecza jednak, by kiedykolwiek dopuścił się przemocy o takim charakterze. Do kontrowersyjnej sprawy odniosły się aktorki z serialu “I tak po prostu…”.

Chris Noth w ogniu krytyki. Aktorki z “I tak po prostu…” komentują jego sprawę

W świetle niedawnych doniesień na profilu Kristin Davis – serialowej Charlotte York Goldenblatt – w serwisie Twitter pojawił się wpis o zdecydowanej, profeministycznej treści:

— Jesteśmy głęboko zasmucone z powodu oskarżeń, jakie wystosowano wobec Chrisa Notha. Wspieramy jednocześnie kobiety, które wykonały krok naprzód i podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to bardzo trudne i chcemy pochwalić ich siłę. Podpisano: Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis.

Zarzuty wobec Chrisa Notha już teraz mają katastrofalny wpływ na jego karierę. Aktor nie będzie pojawiał się jako John James Preston alias Mr. Big w serialu “I tak po prostu…” (kontynuującym “Seks w wielkim mieście”). Rozwiązano też umowę między firmą Peleton a aktorem, na którą miały złożyć się reklamy telewizyjne, wyrzucono Notha z obsady serialu “Agentka McCall”, a nawet rozwiązano umowę, w świetle której gwiazdor miał zarobić 12 mln dolarów na promocji swojej marki tequili.

67-latek tak odnosi się do kontrowersji:

— Oskarżenia, jakie wystosowały osoby, które poznałem lata temu, są zupełnie fałszywe. Te historie mogły wydarzyć się trzydzieści lat temu lub trzydzieści dni temu. “Nie” zawsze oznacza dla mnie “nie” – to linia, której nigdy nie przekroczyłem. Wszystkie moje relacje nawiązywane były za obopólną zgodą.

Previous Article
Monster Hunter Gdzie obejrzeć

Premiera HBO GO: "Monster Hunter". Film Paula Andersona z Millą Jovovich w roli głównej

Next Article
Awkwafina i Sandra Oh

Awkwafina i Sandra Oh siostrami w nowej komedii Willa Ferrella

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share