Polski zwiastun filmu “C’mon C’mon”. Znamy datę premiery dramatu z Joaquinem Phoeniksem

C'mon C'mon zwiastun
C’mon C’mon Zwiastun; data polskiej premiery kinowej / Foto Prime: A24, Be Funny When You Can, Gutek

Już za niecałe dwa miesiące ekranami nadwiślanych kin zawładnie Joaquin Phoenix. Odtwórca roli Jokera tym razem powraca w spokojniejszym wcieleniu – jako dziennikarz opiekujący się dziewięcioletnim synem siostry. W sieci zadebiutował polski zwiastun czarno-białego dramatu “C’mon C’mon”.

C’mon C’mon Premiera – wiemy, kiedy film ukaże się w Polsce

“C’mon C’mon” to opowieść dziennikarza radiowego Johnny’ego (Joaquin Phoenix), który opiekuje się siostrzeńcem Jessem (Woody Norman). Między dwójką zacieśnia się wyjątkowa i niespodziewana więź, gdy wyruszają w podróż po Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna odkryje, jak heroicznym wyzwaniem bywa czasem opieka nad maluchami, a także przeżyje lekcję odpowiedzialności i ojcostwa.

Premiera filmu w Polsce odbędzie się 21 stycznia 2022 roku – dystrybutorem będzie studio Gutek, znane z zamiłowania do wysublimowanych, artystycznych produkcji. “C’mon C’mon” to nowy tytuł w dorobku Mike’a Millsa, który ma na swoim koncie następujące obrazy: “Thumbsuckers” (2005; w obsadzie Tilda Swinton i Keanu Reeves), “Debiutanci” (2010; Ewan McGregor, Christopher Plummer) oraz “Kobiety i XX wiek” (2016; Annette Bening, Elle Fanning).

Obraz “C’mon C’mon” miał swoją premierę festiwalową we wrześniu – dotąd pokazany został m.in. na festiwalach w Nowym Jorku, Chicago, Sztokholmie, Rzymie czy Salonikach. Joaquin Phoenix za rolę główną był nominowany do nagrody Gotham.

C’mon C’mon Zwiastun – wideo

Previous Article
Spider-Man nowa trylogia

Tom Holland wystąpi w nowej trylogii o Spider-Manie. Informacje potwierdza producentka Amy Pascal

Next Article
Secret Invasion Cobie Smulders

Gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" Cobie Smulders w nowym serialu Marvela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share