Gwiazdor “Rodziny Soprano” Michael Imperioli pojawi się w 2. sezonie “Białego Lotosu”

Biały Lotos Michael Imperioli
Biały Lotos Michael Imperioli zagra w serialu HBO / Foto Prime: Wikimedia Commons

Michael Imperioli – kojarzony z rolą Christophera Moltisantiego w “Rodzinie Soprano” – zasilił obsadę serialu “Biały Lotos”, nadawanego przez HBO. Gwiazdor pojawi się w 2. sezonie tej produkcji – zagra wpływowego bogacza.

Biały Lotos Michael Imperioli dołączył do obsady 2. sezonu

Michael Imperioli zagra jedną z głównych ról w drugim sezonie popularnego serialu HBO. “Biały Lotos” to historia utrzymana w konwencji czarnej komedii. Miejscem akcji jest rajski kurort, do którego przybywają nowi goście. W nowej serii akcja przeniesie się z Hawajów w inny słoneczny zakątek świata, a bohaterami będą nowe postacie – znów będzie to grupa wpływowych milionerów. Twórcą serialu “Biały Lotos” jest Mike White. W 1. sezonie zagrali m.in. Murray Bartlett, Connie Britton i Molly Shannon.

Imperioli wystąpi w “Białym Lotosie” jako Dominic Di Grasso – mężczyzna w średnim wieku, który odbywa podróż wspólnie ze starzejącym się ojcem i synem, świeżo upieczonym absolwentem college’u. Ponoć w drugiej serii “Białego Lotosu” powróci też Jennifer Coolidge – inne szczegółu dotyczące obsady aktorskiej są na razie nieznane.

To nie jedyny projekt, w który zaangażowany jest Imperioli, i który powstanie dla HBO. Aktor napisze też scenariusz serialu, który ma “zacierać granice między fikcją a rzeczywistością”. Będzie on opowiadał o mężczyźnie, który praktykuje buddyzm i częściowo ma odwoływać się do osobistych doświadczeń Imperioliego. Producentami widowiska będą Alec Berg, Amy Solomon i Imperioli.

Previous Article
Kitbag Vanessa Kirby

Vanessa Kirby w obsadzie nowego filmu Ridleya Scotta. Zastąpi Jodie Comer

Next Article
Peter Bogdanovich nie żyje

Peter Bogdanovich nie żyje. Zmarł twórca "Ostatniego seansu filmowego"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share