Gwiazdor “Rodziny Soprano” Michael Imperioli pojawi się w 2. sezonie “Białego Lotosu”

Biały Lotos Michael Imperioli
Biały Lotos Michael Imperioli zagra w serialu HBO / Foto Prime: Wikimedia Commons

Michael Imperioli – kojarzony z rolą Christophera Moltisantiego w “Rodzinie Soprano” – zasilił obsadę serialu “Biały Lotos”, nadawanego przez HBO. Gwiazdor pojawi się w 2. sezonie tej produkcji – zagra wpływowego bogacza.

Biały Lotos Michael Imperioli dołączył do obsady 2. sezonu

Michael Imperioli zagra jedną z głównych ról w drugim sezonie popularnego serialu HBO. “Biały Lotos” to historia utrzymana w konwencji czarnej komedii. Miejscem akcji jest rajski kurort, do którego przybywają nowi goście. W nowej serii akcja przeniesie się z Hawajów w inny słoneczny zakątek świata, a bohaterami będą nowe postacie – znów będzie to grupa wpływowych milionerów. Twórcą serialu “Biały Lotos” jest Mike White. W 1. sezonie zagrali m.in. Murray Bartlett, Connie Britton i Molly Shannon.

Imperioli wystąpi w “Białym Lotosie” jako Dominic Di Grasso – mężczyzna w średnim wieku, który odbywa podróż wspólnie ze starzejącym się ojcem i synem, świeżo upieczonym absolwentem college’u. Ponoć w drugiej serii “Białego Lotosu” powróci też Jennifer Coolidge – inne szczegółu dotyczące obsady aktorskiej są na razie nieznane.

To nie jedyny projekt, w który zaangażowany jest Imperioli, i który powstanie dla HBO. Aktor napisze też scenariusz serialu, który ma “zacierać granice między fikcją a rzeczywistością”. Będzie on opowiadał o mężczyźnie, który praktykuje buddyzm i częściowo ma odwoływać się do osobistych doświadczeń Imperioliego. Producentami widowiska będą Alec Berg, Amy Solomon i Imperioli.

Previous Article
Kitbag Vanessa Kirby

Vanessa Kirby w obsadzie nowego filmu Ridleya Scotta. Zastąpi Jodie Comer

Next Article
Peter Bogdanovich nie żyje

Peter Bogdanovich nie żyje. Zmarł twórca "Ostatniego seansu filmowego"

Related Posts
Total
0
Share