“Peaky Blinders” – zwiastun 6. i ostatniego sezonu popularnego serialu BBC

Peaky Blinders Sezon 6
Peaky Blinders Sezon 6 Zwiastun serialu / Foto Prime: BBC Studios

Studio BBC zaprezentowało najnowszy zwiastun nadchodzącego, 6. sezonu “Peaky Blinders”. Serial kryminalny stworzony przez Stevena Knighta w Wielkiej Brytanii zadebiutuje już wkrótce – zapowiedziano, że prawdopodobnie jeszcze w pierwszym kwartale 2022 roku. W rolach przodujących Cillian Murphy i Tom Hardy.

Peaky Blinders Sezon 6 Zwiastun serialu, kiedy premiera

6. sezon “Peaky Blinders” będzie jego ostatnim – potwierdził to sam Knight już kilka miesięcy temu. Jednak w wywiadzie dla serwisu “Deadline Hollywood” showrunner wspomniał o swoich planach na podtrzymanie formatu. Chętnie nakręciłby film pełnometrażowy osadzony w świecie serialu – oczywiście, jeśli będzie na niego zapotrzebowanie. To jednak wydaje się nieuniknione, bo poprzedni, piąty sezon “Peaky Blinders” był tym najchętniej oglądanym. Emitowana przez BBC One seria zanotowała średnią oglądalność na poziomie 7,2 mln.

W Polsce pięć sezonów serialu o Thomasie Shelbym można oglądać na Netfliksie. Rolę główną gra w “Peaky Blinders” Cillian Murphy, którego już wkrótce zobaczymy u Christophera Nolana w filmie biograficznym “Oppenheimer”. Shelby to lider tytułowego, birminghamskiego gangu i weteran I wojny światowej.

Tom Hardy pojawia się w serialu jako Alfie Solomons – przywódca  gangu żydowskiego, który prowadzi swoją działalność w dzielnicy Londynu Camden Town. Bohater kojarzony jest z porywczym charakterem, co doskonale oddaje rola Hardy’ego.

Peaky Blinders Sezon 6 Zwiastun – wideo

Previous Article
Next Goal Wins Armie Hammer

Will Arnett zamiast Armie'ego Hammera w nowej komedii Waititiego

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office

"Spider-Man: Bez drogi do domu" najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share