“Venom 2: Carnage” polska premiera. Tom Hardy nosicielem pozaziemskiego pasożyta

Venom 2 premiera polska
Venom 2: Carnage premiera w Polsce już 15 października. Foto AZN: Marvel Entertainment, Pascal Pictures, Sony Pictures

Tom Hardy powraca w roli dziennikarza Eddiego Brocka w filmie superbohaterskim “Venom 2: Carnage”. Po spektakularnym sukcesie finansowym pierwszej odsłony wszyscy z zapartym tchem wyczekiwali na kontynuację. W Polsce “Venom 2” debiutuje 15 października jako premiera kinowa.

Venom 2: Carnage Premiera Polska

W filmie “Venom 2” występują Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Tom Holland i Naomie Harris. Fani “jedynki” pamiętają, że w wyniku nieudanego eksperymentu doszło do scalenia ciała Eddiego i pasożytniczego Venoma. Pozaziemski symbiont budzi w mężczyźnie nietypowe zdolności i nadludzką moc.

W “dwójce” wprowadzona zostaje nowa postać – jest nią antybohater, Cletus Kasady alias Carnage. Eddie Brock, który próbuje odbudować swoją karierę dziennikarską, przeprowadza z Kasadym wywiad. Jest on seryjnym mordercą osadzonym w więzieniu, odmawiającym rozmowy z jakimkolwiek innym reporterem. Nieoczekiwanie Cletus zbiega z zakładu karnego. Okazuje się, że też nosi w sobie kosmicznego pasożyta.

Rola czarnego charakteru przypadła w udziale Harrelsonowi – jednemu z najbardziej charakterystycznych aktorów amerykańskich. Adaptacja komiksów Marvela ukazała się za granicą już kilka tygodni temu i zarobiła dookoła świata 185 mln dolarów.

Czy “Venom 2” to film równie przebojowy, jak jego poprzednia część? Polscy widzowie przekonają się o tym już 15 października.

Previous Article
Bill Murray Ant-Man

"Ant-Man 3": Bill Murray w marvelowskim blockbusterze?

Next Article
The Son Anthony Hopkins

Plejada gwiazd - m.in. Anthony Hopkins - w nowym filmie Floriana Zellera, twórcy "Ojca"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share