Will Arnett zamiast Armie’ego Hammera w nowej komedii Waititiego

Next Goal Wins Armie Hammer
Next Goal Wins Armie Hammer żegna się z projektem / Foto Prime: Wikimedia Commons

Zła passa Armie’ego Hammera trwa. Aktor zostanie zastąpiony przez Willa Arnetta, który odebrał mu rolę w nowej komedii Taiki Waititiego “Next Goal Wins”. Po tym, jak Hammer nie był w stanie zjawić się na planie i wziąć udział w dodatkowych zdjęciach, postanowiono, że jego postać zagra inny odtwórca.

Next Goal Wins Armie Hammer oddalony z planu nowego filmu Waititiego

Taika Waititi – twórca “Co robimy w ukryciu”, “Thor: Love and Thunder” oraz “Jojo Rabbit” – pracuje nad komedią sportową “Next Goal Wins”. W obsadzie widowiska – które trafi do kin w tym roku – występują Michael Fassbender, Frankie Adams, Elisabeth Moss i Rhys Darby.

Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że po tym, jak twórcy wezwali obsadę na dodatkowe zdjęcia, Armie Hammer nie był w stanie zjawić się na planie. Jego rolę przejął Will Arnett (“Wojownicze żółwie ninja”). Wystąpi w filmie jako wykonawczy pracownik Samoańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Wygląda na to, że poprzednio Hammer miał pojawić się w “Next Goal Wins” jedynie w roli cameo, ale teraz postać została przepisana na nowo, a rola się powiększyła. Sceny z Hammerem już nakręcono – zostaną one wycięte z filmu.

Film “Next Goal Wins” będzie fabularną adaptacją dokumentu o tym samym tytule, który nakręcili Mike Brett i Steve Jamison. Obraz będzie historią samoańskiej drużyny piłkarskiej, która przeszła do historii jako jedna z najbardziej pechowych w dziejach tego sportu – zaliczała porażkę za porażką. Skrypt komedii przygotowali Waititi oraz Iain Morris.

W ostatnich miesiącach Armie Hammer został oddalony z kilku hollywoodzkich produkcji. W styczniu 2020 roku kilka kobiet zarzuciło aktorowi, że znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Jedna powiedziała w mediach, że Hammer miał “fantazje kanibalistyczne” i “marzył o gwałceniu swoich partnerek”. Do sieci zaczęły wypływać prywatne wiadomości, domniemanie wysyłane przez Hammera, w których potwierdził, że jest agresorem i ma ciągoty do kanibalizmu.

Previous Article
Licorice Pizza Premiera

Premiera w kinach: "Licorice Pizza". Oscarowy pewniak z Bradleyem Cooperem i Seanem Pennem

Next Article
Peaky Blinders Sezon 6

"Peaky Blinders" - zwiastun 6. i ostatniego sezonu popularnego serialu BBC

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share