Will Arnett zamiast Armie’ego Hammera w nowej komedii Waititiego

Next Goal Wins Armie Hammer
Next Goal Wins Armie Hammer żegna się z projektem / Foto Prime: Wikimedia Commons

Zła passa Armie’ego Hammera trwa. Aktor zostanie zastąpiony przez Willa Arnetta, który odebrał mu rolę w nowej komedii Taiki Waititiego “Next Goal Wins”. Po tym, jak Hammer nie był w stanie zjawić się na planie i wziąć udział w dodatkowych zdjęciach, postanowiono, że jego postać zagra inny odtwórca.

Next Goal Wins Armie Hammer oddalony z planu nowego filmu Waititiego

Taika Waititi – twórca “Co robimy w ukryciu”, “Thor: Love and Thunder” oraz “Jojo Rabbit” – pracuje nad komedią sportową “Next Goal Wins”. W obsadzie widowiska – które trafi do kin w tym roku – występują Michael Fassbender, Frankie Adams, Elisabeth Moss i Rhys Darby.

Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że po tym, jak twórcy wezwali obsadę na dodatkowe zdjęcia, Armie Hammer nie był w stanie zjawić się na planie. Jego rolę przejął Will Arnett (“Wojownicze żółwie ninja”). Wystąpi w filmie jako wykonawczy pracownik Samoańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Wygląda na to, że poprzednio Hammer miał pojawić się w “Next Goal Wins” jedynie w roli cameo, ale teraz postać została przepisana na nowo, a rola się powiększyła. Sceny z Hammerem już nakręcono – zostaną one wycięte z filmu.

Film “Next Goal Wins” będzie fabularną adaptacją dokumentu o tym samym tytule, który nakręcili Mike Brett i Steve Jamison. Obraz będzie historią samoańskiej drużyny piłkarskiej, która przeszła do historii jako jedna z najbardziej pechowych w dziejach tego sportu – zaliczała porażkę za porażką. Skrypt komedii przygotowali Waititi oraz Iain Morris.

W ostatnich miesiącach Armie Hammer został oddalony z kilku hollywoodzkich produkcji. W styczniu 2020 roku kilka kobiet zarzuciło aktorowi, że znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Jedna powiedziała w mediach, że Hammer miał “fantazje kanibalistyczne” i “marzył o gwałceniu swoich partnerek”. Do sieci zaczęły wypływać prywatne wiadomości, domniemanie wysyłane przez Hammera, w których potwierdził, że jest agresorem i ma ciągoty do kanibalizmu.

Previous Article
Licorice Pizza Premiera

Premiera w kinach: "Licorice Pizza". Oscarowy pewniak z Bradleyem Cooperem i Seanem Pennem

Next Article
Peaky Blinders Sezon 6

"Peaky Blinders" - zwiastun 6. i ostatniego sezonu popularnego serialu BBC

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share