Mel Gibson jako aktor-alkoholik. Znamy datę premiery nowej komedii akcji, “Last Looks”

Last Looks Mel Gibson
Last Looks Mel Gibson alkoholikiem w nowej komedii akcji / Foto Prime: Kadr z filmu “Co wiecie o swoich dziadkach?”; Gary Sanchez Prod., Paramount

Mel Gibson (“Sposób na świętego”) i Charlie Hunnam (“Synowie Anarchii”) wystąpili razem w komedii sensacyjnej “Last Looks”, która opowie o hollywoodzkim śledztwie w sprawie morderstwa. Gibson zagrał w filmie… przepitego gwiazdora ekranu. Znamy datę premiery.

Last Looks Mel Gibson i Charlie Hunnam w obsadzie komedii akcji

Film był poprzednio znany pod tytułem “Waldo”, który zmieniono ostatecznie na “Last Looks”. W Stanach Zjednoczonych dystrybucją komedii zajmie się wytwórnia RLJE. Mark Ward, jeden z dyrektorów studia, powiedział serwisowi “Deadline”, że “jest zachwycony” z powodu wyznaczonej daty premiery. “Wspaniali aktorzy zabiorą widzów w podróż po świecie wyjątkowego kina przygodowego”, dodaje Ward.

Premiera filmu nastąpi w lutym 2022 roku. Charlie Hunnam wystąpił w “Last Looks” jako Charlie Waldo – była “gwiazda” Departamentu Policji Miasta Los Angeles. Mężczyzna zrezygnował ze służby i żyje z dala od ludzi pośrodku lasu. Mel Gibson pojawia się w filmie jako Alistair Pinch – ekscentryczny aktor, który nie wyobraża sobie życia bez alkoholu. Kiedy jego żona zostaje znaleziona martwa, Pinch zostaje uznany za podejrzanego o zabójstwo. Waldo ma wrócić z przedwczesnej emerytury i zbadać sprawę. Na swojej drodze spotka m.in. gangsterów i szemranych hollywoodzkich producentów.

Czytaj też: Mel Gibson potwierdza, że wyreżyseruje film “Zabójcza broń 5”

Reżyserem komedii sensacyjnej “Last Looks” jest Tim Kirby. Na razie nie wiadomo, kiedy – i czy w ogóle – obraz oficjalnie trafi do dystrybucji na terenie Polski.

Previous Article
Squid Game Sezon 3

"Squid Game" powróci z 3. sezonem! Dobra passa koreańskiego serialu trwa

Next Article
8 rzeczy których nie wiecie o facetach Zwiastun

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - zwiastun nowej komedii z Bachledą-Curuś i Roznerskim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share