“Agent Game” – nowy film szpiegowski z Melem Gibsonem w roli głównej

Agent Game Mel Gibson
Agent Game Mel Gibson w nowym filmie szpiegowskim / Foto Prime: Kadr z filmu “Co wiecie o swoich dziadkach?”; Gary Sanchez Prod., Paramount

Mel Gibson ma za sobą pracowity rok. W postprodukcji znajduje się pięć (!) filmów z jego udziałem, a niedawno gwiazdor wynegocjował też posadę reżysera “Zabójczej broni 5”. Na premierę czeka inny projekt z udziałem Gibsona, thriller szpiegowski “Agent Game”. Znamy pierwsze szczegóły fabularne dotyczącej obrazu.

Agent Game Mel Gibson w filmie szpiegowskim z wątkiem tajemniczego morderstwa

Fabuła filmu “Agent Game” prezentuje się następująco:

— Oficer CIA Harris ma za zadanie lokalizowanie obcokrajowców i organizowanie przesłuchań z ich udziałem. Wkrótce po tym, jak jego szef zostaje zamordowany, Harris zostaje obwiniony o inne zabójstwo – więźnia politycznego. Mężczyzna musi uciec z kraju, zanim dorwą go płatni zabójcy pracujący dla okrutnej podwójnej agentki.

Rolę główną otrzymał Dermot Mulroney, a Gibson wynegocjował inną z ról przodujących. Jason Isaacs pojawia się w filmie jako zamordowany szef CIA, Barkhad Abdi – jako więzień, a Annie Ilonzeh – jako agentka polująca na Harrisa. W filmie wystąpili też Katie Cassidy, Katherine McNamara, Rhys Coiro, Adan Canto i Blue Kimble.

Film “Agent Game” wyreżyserował Grant S. Johnson. Zdjęcia realizowano w mieście Augusta w stanie Georgia – ostatni klaps na planie padł pod koniec kwietnia. Na razie nie wyznaczono daty premiery filmu.

Previous Article
I tak po prostu...

Michael Patrick King wyjaśnia, dlaczego Samantha Jones nie powróciła w serialu "I tak po prostu..."

Next Article
Barbara Broccoli

Producentka filmów o Bondzie: "Agent 007 może być osobą niebinarną"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share