Mel Gibson potwierdza, że wyreżyseruje film “Zabójcza broń 5”

Zabójcza broń 5 Mel Gibson
Zabójcza broń 5 Mel Gibson wytypowany na reżysera! / Foto Prime: Warner Bros. Pictures, Silver Pictures

Mel Gibson (“Sposób na świętego”) oficjalnie potwierdził, że został wybrany na stanowisko reżysera filmu “Zabójcza broń 5”. 65-latek obwieścił, że o przejęcie sterów nad serią poprosił go sam Richard Donner.

Zabójcza broń 5 Mel Gibson zajmie się reżyserią filmu

Donner, który zmarł w lipcu tego roku, mając 91 lat, chciał, żeby to właśnie Mel Gibson nakręcił “Zabójczą broń 5”. W latach 1987-1998 reżyser pracował przy czterech poprzednich odsłonach komediowo-sensacyjnej serii.

Z początku ani Gibson, ani drugi z aktorów związanych z “Zabójczą bronią” – Danny Glover – nie chcieli mieć nic wspólnego z “piątką”. Gdy jednak z projektem powiązano nazwisko Shane’a Blacka, plany się zmieniły. Później, jesienią 2o17 roku, Gibson powiedział w jednym z wywiadów, że część piąta cyklu “prawdopodobnie powstanie” i wrócą w niej Riggs oraz Murtaugh.

Obecnie wiadomo, że projekt “Lethal Weapon 5” wszedł w fazę preprodukcji, a Gibson i Glover ponownie zagrają w nim twardych gliniarzy z Los Angeles. Ponoć Donner przygotował lwią część scenariusza i teraz za kontynuację będzie odpowiadał Gibson. Martin Riggs powróci w sequelu jako “starszy, ale niekoniecznie mądrzejszy” policjant.

Filmografię Mela Gibsona zamyka film akcji “Dangerous”, z udziałem Scotta Eastwooda. To opowieść o zemście, braku sprawiedliwości i rosnącym gniewie, w której 65-latek zagrał nietypową dla siebie rolę: psychiatrę.

Previous Article
Lokatorka Zwiastun

Zwiastun dramatu społecznego "Lokatorka" - w obsadzie Grabowski i Frycz

Next Article
Nie czas umierać box-office

"Nie czas umierać": najlepiej zarabiający film czasów pandemii

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share