“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – zwiastun nowej komedii z Bachledą-Curuś i Roznerskim

8 rzeczy których nie wiecie o facetach Zwiastun
8 rzeczy których nie wiecie o facetach Zwiastun / Foto Prime Movies: Next Film

Studio Next Film zaprezentowało zwiastun swojej nadchodzącej komedii – “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Produkcję wyróżnia gwiazdorska obsada, na którą składają się między innymi: Alicja Bachleda-Curuś, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka.

8 rzeczy których nie wiecie o facetach Zwiastun nowej polskiej komedii

Premierę superprodukcji zapowiedziano na 28 stycznia 2022 roku. Film stanowi sequel “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Komedia ukazała się pięć lat temu i okazała się sporym sukcesem w kinach – nadejście kontynuacji było więc tylko kwestią czasu. Poprzednią odsłonę serii wyreżyserowała Kinga Lewińska, a scenarzystami byli specjalista od polskich komedii Piotr Wereśniak oraz Kacper Szymański. “Dwójkę” nakręcił Sylwester Jakimow na podstawie skryptu autorstwa Aliny Puchały i Adama Musielskiego.

Na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora (Next Film) można przeczytać opis fabuły “8 rzeczy…”:

— Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Obsadę komedii “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” zasilają: Alicja Bachleda-Curuś, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Leszek Lichota, Monika Krzywkowska, Piotr Głowacki, Sebastian Stankiewicz, Henryk Gołębiewski, Karolina Bruchnicka, Piotr Polk, Michał Piela, Joanna Jarmołowicz, Bartłomiej Nowosielski, Dariusz Toczek, Marek Dyjak i Ewa Złotowska.

8 rzeczy których nie wiecie o facetach Zwiastun – wideo

Previous Article
Last Looks Mel Gibson

Mel Gibson jako aktor-alkoholik. Znamy datę premiery nowej komedii akcji, "Last Looks"

Next Article
Najlepsze filmy sylwestrowe

Top 5: Najlepsze filmy o tematyce sylwestrowej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share