Awkwafina i Sandra Oh siostrami w nowej komedii Willa Ferrella

Awkwafina i Sandra Oh
Awkwafina i Sandra Oh gwiazdami nowej komedii / Foto Prime: Wikimedia Commons

Awkwafina i Sandra Oh zagrają siostry w nadchodzącej komedii produkowanej przez Willa Ferrella. Jej tematyka będzie ogniskowała się wokół kultowego teleturnieju “Jeopardy!”, w Polsce znanego ze swojskiej wersji “Va banque”.

Awkwafina i Sandra Oh w komedii, której producentem będzie Will Ferrell

Scenariusz niezatytułowanej na razie komedii napisała Jen D’Angelo, która jest też autorką fabuły przyszłorocznego “Hokus pokus 2” i była jedną z producentek filmu Netfliksa “Game Over, Man!”. Prawa do projektu nabyła wytwórnia 20th Century Studio, a stanowisko reżyserskie zajmie Jessica Yu (“Tacy jesteśmy”, “Trzynaście powodów”).

O filmie po raz pierwszy usłyszeliśmy jesienią 2020 roku, ale odtąd prace nad realizacją stały w miejscu. Powodem takiego stanu rzeczy była, oczywiście, pandemia koronawirusa. Awkwafina wystąpi w filmie jako młoda kobieta mająca obsesję na punkcie wspomnianego teleturnieju. Bohaterka będzie zmuszona pojednać się ze swoją wyobcowaną starszą siostrą (w tej roli Sandra Oh) i obie będą musiały znaleźć sposób na spłacenie długów matki.

Pierwotnie to Netflix miał wyprodukować komedię z Awkwafiną, ale z nieznanych powodów do tego nie doszło i prawa zostały odsprzedane. Studio 20th Century chce uczynić z komedii swój priorytet i jak najprędzej rozpocząć etap produkcji. Ponoć gotowy film ukaże się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Previous Article
Chris Noth

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" potępiają Chrisa Notha za stosowanie przemocy seksualnej

Next Article
Oscary 2022

Oscary 2022: aktualna shortlista i kandydaci do nagród. Prenominacje w dziesięciu kategoriach

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share