Awkwafina i Sandra Oh siostrami w nowej komedii Willa Ferrella

Awkwafina i Sandra Oh
Awkwafina i Sandra Oh gwiazdami nowej komedii / Foto Prime: Wikimedia Commons

Awkwafina i Sandra Oh zagrają siostry w nadchodzącej komedii produkowanej przez Willa Ferrella. Jej tematyka będzie ogniskowała się wokół kultowego teleturnieju “Jeopardy!”, w Polsce znanego ze swojskiej wersji “Va banque”.

Awkwafina i Sandra Oh w komedii, której producentem będzie Will Ferrell

Scenariusz niezatytułowanej na razie komedii napisała Jen D’Angelo, która jest też autorką fabuły przyszłorocznego “Hokus pokus 2” i była jedną z producentek filmu Netfliksa “Game Over, Man!”. Prawa do projektu nabyła wytwórnia 20th Century Studio, a stanowisko reżyserskie zajmie Jessica Yu (“Tacy jesteśmy”, “Trzynaście powodów”).

O filmie po raz pierwszy usłyszeliśmy jesienią 2020 roku, ale odtąd prace nad realizacją stały w miejscu. Powodem takiego stanu rzeczy była, oczywiście, pandemia koronawirusa. Awkwafina wystąpi w filmie jako młoda kobieta mająca obsesję na punkcie wspomnianego teleturnieju. Bohaterka będzie zmuszona pojednać się ze swoją wyobcowaną starszą siostrą (w tej roli Sandra Oh) i obie będą musiały znaleźć sposób na spłacenie długów matki.

Pierwotnie to Netflix miał wyprodukować komedię z Awkwafiną, ale z nieznanych powodów do tego nie doszło i prawa zostały odsprzedane. Studio 20th Century chce uczynić z komedii swój priorytet i jak najprędzej rozpocząć etap produkcji. Ponoć gotowy film ukaże się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Previous Article
Chris Noth

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" potępiają Chrisa Notha za stosowanie przemocy seksualnej

Next Article
Oscary 2022

Oscary 2022: aktualna shortlista i kandydaci do nagród. Prenominacje w dziesięciu kategoriach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share