Jake Gyllenhaal w remake’u filmu akcji “Wykidajło”. Przejmie rolę po Patricku Swayze’em

Wykidajło Jake Gyllenhaal
Wykidajło Jake Gyllenhaal w remake’u filmu akcji z lat 80. / Foto Prime: The Weinstein Company, Escpae Artists, Wanda Pictures

Szał na remaki trwa w najlepsze: właśnie ogłoszono, że powstanie nowa wersja kultowego filmu akcji “Wykidajło” z 1989 roku. W oryginale tytułowego bohatera grał Patrick Swayze. W uwspółcześnionej wariacji zobaczymy Jake’a Gyllenhaala.

Wykidajło Jake Gyllenhaal w remake’u pamiętnego filmu akcji

Projekt “Road House” przygotowany zostanie przez studio MGM (Metro-Goldwyn-Mayer), które określa go jako swój “priorytet”. Doug Liman – twórca “Na skraju jutra” – ma objąć stanowisko reżysera, a rola przodująca przypadła w udziale Jake’owy Gyllenhaalowi.

Na razie nie ustalono, kiedy ruszą prace nad remakiem. Gyllenhaal ma przed sobą kilka pracowitych miesięcy: wciąż pracuje bowiem nad thrillerem “The Interpreter” Guya Ritchie’ego, o wojnie w Afganistanie. Liman został zaangażowany w produkcję filmu “Everest”, o alpiniście George’u Mallorym.

Film sensacyjny “Wykidajło” ukazał się pod koniec lat 80. i opowiadał historię Jamesa Daltona (Swayze) – tytułowego ochroniarza i mistrza karate, który pilnuje porządku w jednej z knajp. Właściciel baru ma powiązania z brutalnymi gangsterami. Obraz nie zachwycił krytyków i był nominowany do pięciu Złotych Malin, lecz na przestrzeni dekad zyskał miano dzieła kultowego. W 2006 roku powstał sequel z udziałem Johnathona Schaecha, a wcześniej, w 2003… musical off-broadwayowski na bazie filmu.

Jake Gyllenhaal ma na swoim koncie takie filmy z gatunku akcji, jak “Bracia”, “Do utraty sił”, “Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej” czy nadchodzący “Ambulance”.

Previous Article
Dave Bautista i Jason Momoa

Dave Bautista i Jason Momoa w komedii policyjnej inspirowanej "Zabójczą bronią"

Next Article
The School for Good and Evil Ben Kingsley

Ben Kingsley i Rachel Bloom u boku Charlize Theron w nowym filmie Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share