Premiera w kinach: animacja “Misiek: Ekipa na wakacjach”

Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera
Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera filmu w Polsce / Foto Prime: Assemblage, Dream Factory Group, Splash Entertainment, Lionsgate, Kino Świat

Dziś w polskich kinach debiutuje animacja “Misiek: Ekipa na wakacjach”, przygotowana przez twórców tak dobrze ocenionych pozycji jak “Toy Story” czy “Jak wytresować smoka”. Kreskówka Anthony’ego Bella dzieje się w największym na świecie parku rozrywki, gdzie udają się sympatyczni bohaterowie. W polskiej wersji językowej filmu głosu udzielili m.in. Konrad Darocha, Wojciech Machnicki, Julia Kołakowska-Bytner.

Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera nowej odsłony kreskówkowej serii

Pierwsza odsłona serii o tytułowym Miśku – zatytułowana “Misiek w Nowym Jorku” – okazała się w naszym kraju niemałym sukcesem, a do kin przyciągnęła blisko 800-tysięczną widownię. W kolejnych latach powstały więc sequele: “Miśków 2-óch w Nowym Jorku” oraz “Misiek i chiński skarb”.

Dziś swoją premierę zaliczyła kolejna kontynuacja. W filmie “Misiek: Ekipa na wakacjach” bohaterowie wybierają się na zimowe szaleństwo i bardzo zasłużony “urlop”. Opis fabuły za oficjalną stroną dystrybutora, Kino Świat:

— Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera animacji. Zwiastun do obejrzenia poniżej

 

Previous Article
Krzyk Plakat

Sugestywny plakat promujący "Krzyk 5". Ghostface nikogo nie oszczędzi w nowym sequelu!

Next Article
Harry Potter Powrót do Hogwartu

Spotkanie po latach: obsada "Harry'ego Pottera" w programie specjalnym HBO Max. Jest plakat

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share