Sugestywny plakat promujący “Krzyk 5”. Ghostface nikogo nie oszczędzi w nowym sequelu!

Krzyk Plakat
Krzyk Plakat filmu / Foto Prime: Twitter.com/ScreamMovies; Dolby Cinema; Creepy Duck Design

Do premiery nowego “Krzyku” (wciąż znanego szerzej pt. “Krzyk 5”) pozostał okrągły miesiąc. Kampania promocyjna filmu trwa w najlepsze – przedsiębiorstwo Dolby Cinema wrzuciło do sieci upiorny, bardzo sugestywny plakat z udziałem Ghostface’a (do obejrzenia poniżej). W kolejnym sequelu kultowej serii powracają Courteney Cox, David Arquette i Neve Campbell.

Krzyk Plakat z udziałem Ghostface’a. Zabójca ostrzy na Sidney… kły

Nowy plakat “Krzyku” bazuje na koncepcie, który w przeszłości przygotował grafik i wielki fan kina grozy Colm Geoghegan (założyciel Creepy Duck Design). Przedsiębiorstwo Dolby Cinema nawiązało współpracę z Geogheganem, którego poster mogli w przeszłości dostrzec uważni miłośnicy serii. Grafika przedstawia zamglony las, który przecina betonowa droga. Trzy samochody wjeżdżają prosto do potężnego tunelu, którym jest w istocie maska morderczego Ghostface’a. W nowym “Krzyku” powracają, oczywiście, trzej główni bohaterowie cyklu: Sidney, Gale i Dewey.

Pracę Colma Geoghegana docenili w przeszłości tak uznani reżyserzy, jak Guillermo del Toro, Mike Flanagan, Edgar Wright, Greg McLean czy James Wan.

Czytaj też: Powstaną kolejne części “Krzyku”? Jakie są szanse na 6. odsłonę serii?

Film “Krzyk” (“Scream”) wyreżyserowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. W ich sequelu Sidney żyje z dala od miasteczka Woodsboro, gdzie przed laty doszło do krwawych zbrodni. Jest matką, silną, niezależną kobietą, próbuje nie wracać wspomnieniami do dawnych tragedii. Dotychczas opublikowane w sieci materiały z “Krzyku” podpowiadają jednak, że znów będzie musiała stawić czoła Ghostface’owi.

Polska premiera “Krzyku” przypada na 14 stycznia 2022 roku.

Previous Article
Brooklyn 45

Nadchodząca premiera serwisu Shudder: thriller z wątkiem paranormalnym "Brooklyn 45"

Next Article
Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera

Premiera w kinach: animacja "Misiek: Ekipa na wakacjach"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share