Spotkanie po latach: obsada “Harry’ego Pottera” w programie specjalnym HBO Max. Jest plakat

Harry Potter Powrót do Hogwartu
Harry Potter Powrót do Hogwartu – plakat z programu specjalnego HBO / Foto Prime: HBO Max, Warner Bros., Casey Patterson Entert., Pulse

Już na początku przyszłego roku platforma HBO Max (i prawdopodobnie HBO GO) pokaże program specjalny z udziałem obsady “Harry’ego Pottera”. Właśnie odsłonięto oficjalny plakat, na którym pozuje aż dziesięciu aktorów związanych z serią.

Harry Potter Powrót do Hogwartu – plakat promujący widowisko

Pełny tytuł reunionu to “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”. Premierę widowiska zaplanowano na 1 stycznia 2022 roku. Ukazuje się ono dwadzieścia lat po wydaniu “Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego”. Na plakacie promującym program widzimy trio głównych aktorów: Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta. Towarzyszą im Tom Felton, Matthew Lewis, James i Oliver Phelpsowie, Evanna Lynch, Bonnie Wright i Alfred Enoch.

Wiadomo, że w projekcie “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” udział wzięli też: Gary Oldman, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Jason Isaacs, Ian Hart, Imelda Staunton, Mark Williams, Robbie Coltrane i reżyser Chris Columbus. J.K. Rowling nie została zaproszona do współpracy i nie pojawia się przed kamerą – prawdopodobnie ze względu na jej niesławne, transfobiczne wypowiedzi.

Program specjalny wyreżyserowali Eran Creevy, Joe Pearlman i Giorgio Testi. Co ciekawe niedawno w sieci ukazał się zwiastun filmu fantasy “Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, który osadzony jest w świecie Harry’ego Pottera.

Harry Potter Powrót do Hogwartu HBO pokaże program specjalny z udziałem Radcliffe’a

Previous Article
Misiek: Ekipa na wakacjach Premiera

Premiera w kinach: animacja "Misiek: Ekipa na wakacjach"

Next Article
King's Man: Pierwsza misja Zwiastun

"King's Man: Pierwsza misja" - zwiastun filmu kryminalnego z Ralphem Fiennesem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share