“Hotel Transylwania: Transformania” – oficjalny zwiastun animacji

Hotel Transylwania: Transformania Gdzie obejrzeć
Hotel Transylwania: Transformania Gdzie obejrzeć? Kiedy premiera? / Foto Prime: Columbia, Amazon, Sony Pictures Animation

Już w styczniu ekrany kinowe nawiedzi upiorna animacja “Hotel Transylwania: Transformania”. Widowisko w reżyserii Dereka Drymona i Jennifer Kluski jest czwartym i wedle planu ostatnim segmentem kreskówkowej serii, którą zapoczątkowano w 2012 roku. Właśnie zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu.

Hotel Transylwania: Transformania Gdzie obejrzeć? Co wiemy o premierze?

W nowej części “Hotelu Transylwania” profesor Abraham Van Helsing zmienia życie potwornej rodziny nie do poznania. Jego wynalazek powoduje, że Hrabia Drakula i jego bliscy przeistaczają się w zwykłych śmiertelników, za to Johnny odkrywa w sobie monstrualne nawyki. Poszukiwania antidotum na tę przypadłość nie będą należały do łatwych.

“Hotel Transylwania: Transformania” to pierwszy film z serii, w którym głosu Drakuli nie udzielił Adam Sandler – tym razem zastąpił go Brian Hull, aktor głosowy i popularny youtuber. W obsadzie anglojęzycznej wersji animacji znajdują się także Andy Samberg, Selena Gomez, Fran Drescher, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade i Keegan-Michael Key. To prawdziwa plejada gwiazd.

W roli Frankensteina nie powraca Kevin James (zastąpiony przez Brada Abrella). “Hotel Transylwania 4” ukaże się na platformie streamingowej Amazon Prime Video 14 stycznia 2022 roku. Początkowo planowano emisję kinową, ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa (wariantu Delta). Prawa do sequela nabył więc Amazon – za kwotę około 100 mln dolarów.

Hotel Transylwania: Transformania Zwiastun

Previous Article
Sonic 2: Szybki jak błyskawica Plakat

Pierwszy plakat z filmu "Sonic 2: Szybki jak błyskawica"

Next Article
Lamb Film Premiera

Mroczna premiera na koniec roku: wiemy, kiedy horror "Lamb" trafi do polskich kin

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share