Brad Pitt wystąpi w “samochodowym” projekcie, w który zaangażowany jest Lewis Hamilton

Brad Pitt i Lewis Hamilton
Brad Pitt i Lewis Hamilton pracują przy wspólnym filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt i Lewis Hamilton – siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 – pracują wspólnie nad filmem, który będzie ogniskował się wokół tematyki wyścigów samochodowych.

Brad Pitt i Lewis Hamilton nakręcą film o tematyce samochodowej

Widowisko wyreżyseruje Joseph Kosinski – znany ze swojej pracy przy “Niepamięci” oraz nadchodzącym “Top Gun: Mavericku”. Obraz nie ma na razie oficjalnego tytułu, ale wiadomo, że jego producentem będzie Jerry Bruckheimer. Scenariusz przygotował Ehren Kruger (“Krzyk 3″, “The Ring”, “Transformers: Wiek zagłady”).

Obecnie trwa “wojna” między wytwórniami i platformami VOD. O prawa do tytułu walczą Netflix, koncern Disneya, Paramount, Sony, Universal, Amazon, MGM i Apple. Nie są znane szczegóły fabularne – wiadomo, że obraz opowie o świecie wyścigów samochodowych i będzie wysokobudżetową produkcją.

Według bazy IMDb Lewis Hamilton wyprodukował w przeszłości dokument sportowy “The Game Changers”. Jako aktor – a właściwie on sam – pojawił się też w filmach “Auta 2” oraz “Auta 3”. Grał też postać epizodyczną w “Zoolanderze 2”. Ponadto ma w planach rozpoczęcie kariery muzycznej. W 2018 roku gościnnie pojawił się na albumie Christiny Aguilery Liberation, gdzie rapował w kawałku “Pipe”. Nagranie zebrało pozytywne recenzje krytyków.

Filmografię Brada Pitta zamyka dramat “Ad Astra” z 2019 roku.

Previous Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną Opis fabuły

"Teksańska masakra piłą mechaniczną" Netfliksa - szczegóły fabularne, wątek Sally Hardesty

Next Article
najlepiej zarabiający aktorzy 2021

Ujawniono listę najlepiej zarabiających aktorów 2021 roku. Daniel Craig na szczycie notowania

Related Posts
Total
0
Share