Awkwafina w obsadzie filmu o Drakuli. Zagra u boku Nicolasa Cage’a

Renfield Awkwafina
Renfield Awkwafina zagra w horrorze o Drakuli / Foto Prime: Wikimedia Commons

Aktorka i raperka Awkwafina dołącza do Nicolasa Cage’a i pojawi się w nowym horrorze wytwórni Universal Pictures “Renfield”. Widowisko grozy przygotuje twórca “Wojny o jutro”, Chris McKay.

Renfield Awkwafina w obsadzie horroru o Drakuli

Projekt zapowiadany jest jako monster movie ogniskujący się na postaci Renfielda – słynnego sługusa najsłynniejszego wampira w historii. Na razie nie wiadomo, jaki typ roli zagra w filmie Awkwafina. Aktorka koreańsko-chińskiego pochodzenia pozostaje najbardziej znana ze swoich występów komediowych. Widzieliśmy ją m.in. w takich dziełach, jak “Bajecznie bogaci Azjaci”, “Ocean’s 8” czy “Jumanji: Następny poziom”.

Awkwafina dołącza do obsady, którą zasilają już Nicolas Cage i Nicholas Hoult. Pierwszy z wymienionych – dziś uchodzący za aktora charakterystycznego, by nie napisać kultowego – pojawi się w roli legendarnego Drakuli. Tytułowym Renfieldem będzie Hoult. Jego bohater to pacjent szpitala psychiatrycznego. Choć sprawia wrażenie mężczyzny obłąkanego i oderwanego od rzeczywistości, w istocie wszystko, o czym mówi, to prawda – jest on sługą upiornego krwiopijcy.

Reżyserem “Renfielda” będzie Chris McKay (“Lego Batman: Film”), a scenariusz przygotował Ryan Ridley – znany ze swojej pracy przy “Ricku i Mortym”. Obraz powstaje dla studia Universal, które w ostatnich latach chętnie odświeża znane horrorowe historie.

Previous Article
Boston Strangler David Dastmalchian

David Dastmalchian w thrillerze produkowanym przez Ridleya Scotta

Next Article
Matrix Zmartwychwstania zapowiedź

Nowy klip z filmu "Matrix Zmartwychwstania" - nostalgiczny powrót do przeszłości

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share