David Dastmalchian w thrillerze produkowanym przez Ridleya Scotta

Boston Strangler David Dastmalchian
Boston Strangler David Dastmalchian w thrillerze o Dusicielu z Bostonu / Foto Prime: instagram.com/dastmalchian

David Dastmalchian to aktor, który w ostatnich latach był szczególnie znany z filmów komiksowych oraz pozycji science-fiction. Widzieliśmy go m.in. w blockbusterze “Legion samobójców: The Suicide Squad”, w “Diunie” oraz “Blade Runnerze 2049”. Teraz gwiazdor dołączył do obsady filmu produkowanego przez Ridleya Scotta.

Boston Strangler David Dastmalchian w thrillerze o zagadkowym mordercy

Mowa o thrillerze “Boston Strangler”, którego akcja toczy się w latach sześćdziesiątych, i który ogniskuje się wokół rzeczywistego zwyrodnialca – tytułowego Dusiciela z Bostonu. David Dastmalchian na planie zdjęciowym spotka Keirę Knightley, a producentami dzieła są Margot Robbie i Ridley Scott (“Dom Gucci”). Na razie nie wiadomo, jaka postać przypadła w udziale Dastmalchianowi, choć portale filmowe rozpisują się, że będzie to bohater istotny dla fabuły.

Obraz skupi się na losach seryjnego zabójcy Alberta DeSalvo, któremu prasa nadała budzący grozę pseudonim Dusiciel z Bostonu. W pierwszej połowie lat 60. ubiegłego wieku zamordował on trzynaście niewinnych kobiet. Knightley wystąpi w filmie jako Loretta McLaughlin – lokalna reporterka i feministka, która odegrała kluczową rolę w polowaniu na psychopatę. Inną bohaterką wzorowaną na postaci autentycznej będzie dziennikarka Jean Cole.

“Boston Strangler” jest reżyserowany przez Matta Ruskina; stanowiska producenckie zajmują też Kevin Walsh i Tom Ackerley.

Previous Article
Secret Invasion Cobie Smulders

Gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" Cobie Smulders w nowym serialu Marvela

Next Article
Renfield Awkwafina

Awkwafina w obsadzie filmu o Drakuli. Zagra u boku Nicolasa Cage'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share