“Jeepers Creepers: Reborn” – krótki zwiastun nowego filmu z serii “Smakosz”

Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun horroru trafił do sieci. Najbardziej nietypowy morderca w historii kina powraca. Kiedy premiera filmu Smakosz 4?
Jeepers Creepers: Reborn zwiastun
Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun filmu. Tytuł alternatywny: Smakosz 4 / Foto AZN: American Zoetrope, Myriad, United Artists, MGM

Studio Screen Media Films udostępniło krótki zwiastun swojego nadchodzącego filmu – mowa o horrorze “Jeepers Creepers: Reborn”, który kontynuuje serię “Smakosz”. To pierwszy materiał wideo promujący projekt, jaki ukazał się w sieci.

Jeepers Creepers: Reborn Zwiastun – powrót kultowej serii

Klip rozpoczyna scena, w której tytułowy Smakosz – nadludzki morderca żywiący się ludzkim strachem – chwyta za swój kultowy topór i wyrusza na polowanie, jak zawsze w starej, pordzewiałej furgonetce. Następnie widzimy grupę młodych ludzi, którzy – przerażeni – biegają po opuszczonej posiadłości, zapewne w ucieczce przed tytułowym antybohaterem.

Teaser kończy się sceną z udziałem aktorki i modelki Ocean Navarro. Jej postać zostaje zaatakowana przez Smakosza, którego łapska przebijają się przez ścianę i chwytają dziewczynę za włosy. Podobny motyw wykorzystano w wielu horrorach, jak np. “Piątek, trzynastego VII: Nowa krew” czy “Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2003).

Film “Jeepers Creepers: Reborn” toczy się w stanie Luizjana, gdzie odbywa się festiwal Horror Hound, dedykowany fanom grozy. Imprezę odwiedzają Chase (Imran Adams) i jego dziewczyna Laine (Sydney Craven), która na miejscu zaczyna doświadczać zagadkowych wizji – za ich sprawą zostaje jej przedstawiony Smakosz. Bohaterka poznaje mroczny sekret małej, południowej mieściny. Towarzyszy jej też silne poczucie zagrożenia. Okazuje się, że jest ono w pełni uzasadnione.

W filmie “Smakosz 4” grają też Dee Wallace, Gary Graham, Pete Brooke, Sam Freilich, Matt Barkley i Jodie MccMullen. Obraz jest czwartą odsłoną horrorowej serii, którą w 2001 roku zapoczątkował Victor Salva. 63-latek nakręcił wszystkie poprzednie części. Reżyserem “Jeepers Creepers: Reborn” został Timo Vuorensola (“Iron Sky”).

Początkowo planowano, że film ukaże się na ekranach w USA tej jesieni, ale obecnie szacuje się, że premiera nastąpi dopiero w 2022 roku. Serwis IMDb podaje, że 11 listopada 2021 reboot obejrzą widzowie w Rosji.

Smakosz 4 Kiedy premiera? Zobacz zwiastun filmu

Previous Article
Ballerina Ana De Armas

Ana De Armas w spin-offie "Johna Wicka"? Aktorka prawdopodobnie zagra w filmie "Ballerina"

Next Article
Censor premiera

"Censor": horror o utracie kontaktu z rzeczywistością. Premiera kinowa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share