“Legalna blondynka 3” – nowe wieści w sprawie filmu i postaci Elle Woods. Kiedy premiera?

Legalna blondynka 3
Legalna blondynka 3 – nowe wieści o filmie i postaci Elle Woods / Foto Prime: Marc Platt Productions, MGM, 20th Century Fox

Odkąd jakiś czas temu potwierdzono, że powstanie film “Legalna blondynka 3”, a Reese Witherspoon powtórzy w nim rolę Elle Woods, doniesienia na temat projektu przycichły. Do niedawna o fabule kontynuacji nie wiedzieliśmy dosłownie nic. Teraz okazuje się, że tytułowa blondwłosa prawniczka będzie w filmie pracującą mamą.

Legalna blondynka 3 – nowe wieści w sprawie filmu

Oryginalna “Legalna blondynka” opowiadała o dziewczynie, która po rozstaniu z chłopakiem wybrała się na studia prawnicze – chciała dowieść, że jest równie bystra jak on.

Pamela Abdy, reprezentująca studio MGM, potwierdza, że komedia “Legalna blondynka 3” znajduje się w fazie preprodukcji. Od 2018 roku wiemy, że w głównej roli powraca w nim Reese Witherspoon. Później prace nad sequelem zostały znacząco utrudnione, a winna była temu pandemia koronawirusa. Ostatecznie przepisano nawet scenariusz, stawiając na świeżą fabułę.

W rozmowie z serwisem “The Hollywood Reporter” Abdy wyjawiła, że Witherspoon zagra w projekcie “Legally Blonde 3” pracującą matkę. Od wydarzeń z ostatniej części serii minęły prawie dwie dekady i w tym czasie Elle Woods została rodzicem. Abdy dodaje:

— Film powstaje na poważnie. Za scenariusz odpowiadają Mindy Kaling i Dan Goor, a Reese została obsadzona w roli głównej. Reese, Lauren Neustadter i Marc Platt są też producentami. 40-letnia Elle Woods jest matką i ma kwitnącą karierę.

Legalna blondynka 3 – kiedy premiera?

Wstępnie mówiono, że “Legalna blondynka 3” trafi do kin w maju 2022 roku, ale wydaje się to niemożliwe, biorąc pod uwagę, że wciąż nie padł jeszcze pierwszy klaps na planie zdjęciowym. Kaling (“Biuro”) i Goor wciąż nanoszą poprawki na scenariusz sequela. Z tego powodu szacowana premiera powinna przypaść na 2023 rok.

Nie wiadomo, jacy aktorzy poza Witherspoon wystąpią w “Legalnej blondynce 3”. Fani serii liczą na powrót Jennifer Coolidge, Jessiki Cauffiel oraz Alanny Ubach.

Previous Article
Susza premiera filmu

Nadchodząca premiera VOD: kryminał "Susza" z Ericiem Baną. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Next Article
Christopher Lloyd

Christopher Lloyd opowiada o projekcie z udziałem Ricka, Morty'ego i bohaterów "Powrotu do przyszłości"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share