Mj Rodriguez marzy o współpracy ze Scarlett Johansson: “Mogłybyśmy dużo się od siebie nauczyć”

Mj Rodriguez
Mj Rodriguez i Scarlett Johansson w jednym filmie? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Mj Rodriguez (Blanca z serialu “Pose”) została wybrana za Osobistość Roku przez czasopismo “The Advocate”. W wywiadzie dla magazynu aktorka powiedziała, że marzy o współpracy ze Scarlett Johansson na planie filmowym. Czy to kontrowersyjny wybór, biorąc pod uwagę, że Rodriguez jest osobą transpłciową? Jeśli tak – dlaczego? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Mj Rodriguez opowiada o tym, dlaczego podziwia Scarlett Johansson

Mj Rodriguez (właśc. Michaela Jaé Rodriguez) robi wokół siebie coraz więcej medialnego szumu, a jej kariera nabrała imponującego rozpędu. W tym roku 30-latka z New Jersey została pierwszą transpłciową kobietą, która zdobyła nominację do nagrody Emmy w najważniejszej kategorii aktorskiej – jako wybitna odtwórczyni roli w serialu dramatycznym. Wyróżniono jej doskonale oceniony występ w trzecim sezonie serialu “Pose” Ryana Murphy’ego.

Artystka została uznana za jedną z Osobistości Roku przez magazyn “The Advocate”. W ramach wywiadu z czasopismem Rodriguez wymieniła swoich ulubionych twórców filmowych, z którymi chętnie nawiązałaby współpracę (byli to Quentin Tarantino, Steven Spielberg, Lena Waithe i Ava DuVernay).

Poproszono ją również, by wskazała swoich aktorskich idoli jako wymarzonych kolegów na planie zdjęciowym. Rodriguez wskazała Bradleya Coopera (“Snajper”), Angelę Bassett (“American Horror Story”), Jacoba Elordiego (“Euforia”) oraz Scarlett Johansson.

Ostatni wybór uznano za kontrowersyjny, bo w przeszłości Johansson była krytykowana przez środowiska osób transpłciowych. Aktorka miała zagrać transmężczyznę w filmie “Rub & Tug”, ale w świetle krytyki medialnej zrezygnowała z tej posady.

“Wielu ludzi będzie oburzonych moim wyborem. Myślę jednak, że ja i Scarlett mogłybyśmy wiele się od siebie nauczyć. Ponadto ona jest po prostu wspaniałą aktorką”, wyjaśniła Rodriguez w wywiadzie dla “The Advocate”.

Filmografię Mj Rodriguez zamyka musical “Tick, Tick… Boom!”, który właśnie miał swoją premierę w serwisie Netflix.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania plakaty

Nowe plakaty z wizerunkami postaci z filmu "Matrix Zmartwychwstania"

Next Article
Joey Morgan nie żyje

Joey Morgan nie żyje. Zmarł młody aktor znany m.in. z "Łowców zombie"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share