John Krasinski jako animowany Superman, The Rock jako… jego pies

John Krasinski Superman
John Krasinski Supermanem? Tak, w nowej kreskówce DC / Foto Prime: Warner Animation Group, DC Entertainment, Seven Bucks, Twitter

“Zawsze chciałem zagrać w filmie kumpelskim z The Rockiem” – napisał na Twitterze John Krasinski. Jak widać marzenia się spełniają, bo obaj panowie wystąpili wspólnie w nadchodzącej animacji “DC League of Super-Pets”, wyprodukowanej przez Warner Animation Group oraz koncern DC. The Rock nie ma na swoim koncie tak nietypowej roli, jak ta w niniejszej kreskówce.

John Krasinski Supermanem? Marzenia się spełniają

Tytuł projektu “DC League of Super-Pets” dużo mówi o jego treści. Film będzie animowaną komedią o superbohaterach w mocno zaskakującym wydaniu. Bohaterami widowiska nie są sami herosi, a ich pupile. Tak oto w filmie poznamy między innymi: czworonoga Batmana, żółwia Flasha czy… świnkę należącą do Wonder Woman.

John Krasinski (“Ciche miejsce”) ujawnił na Twitterze, że pojawia się w kreskówce w roli głosowej jako Superman. Na Twitterze gwiazdora można znaleźć wpis z załączoną grafiką z filmu o treści:

— Zawsze chciałem zagrać w filmie kumpelskim z The Rockiem. Cóż, to są role, które urodziliśmy się, żeby stworzyć! (Dodam tylko, że Dwayne to ten ze zwisającym jęzorem!)

Superman Krasinskiego nosi klasyczny, niebiesko-czerwony kostium rodem z komiksów z lat czterdziestych ubiegłego stulecia. Dwayne Johnson wystąpił w “DC League of Super-Pets” jako Krypto  – “superpies” i najlepszy kumpel Clarka Kenta. W filmie usłyszymy też głosy takich aktorów, jak: Natasha Lyonne, Kate McKinnon, Keanu Reeves, Kevin Hart, Diego Luna, Vanessa Bayer, Marc Maron i Jameela Jamil. Obraz wyreżyserowali Jared Stern i Sam Levine.

Światowa premiera filmu “DC League of Super-Pets” nastąpi 19 maja 2022 roku.

Previous Article
Serial o Obcym

Ridley Scott szykuje dwa nowe seriale: jeden o Obcym, drugi o Łowcy androidów

Next Article
Sex Education sezon 4 fabuła

"Sex Education": potwierdzono, że sezon 4. będzie rozgrywał się w college'u. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share