Ben Kingsley i Rachel Bloom u boku Charlize Theron w nowym filmie Netfliksa

The School for Good and Evil Ben Kingsley
The School for Good and Evil Ben Kingsley i Rachel Bloom w obsadzie filmu Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Sir Ben Kingsley (“Wyspa tajemnic”) i Rachel Bloom (“Crazy Ex-Girlfriend”) dołączyli do obsady filmu “The School for Good and Evil”. Gwiazdorsko obsadzony projekt powstaje z myślą o dystrybucji na Netfliksie, a jedną z ról przodujących gra w nim Charlize Theron.

The School for Good and Evil Ben Kingsley i Rachel Bloom w obsadzie filmu

Film “The School for Good and Evil” będzie adaptacją książki z gatunku young adult o tym samym tytule. Literacki oryginał ukazał się w 2013 roku i sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2,5 mln egzemplarzy. Film utrzymany będzie w konwencji kina fantasy i opowie o losach dwóch przyjaciółek – Sophie (Sophia Anne Caruso) oraz Agathy (Sofia Wylie) – które zostają porwane i umieszczone w Szkole Dobra i Zła.

Obraz ukaże się na platformie streamingowej Netflix, a w obsadzie dominuje aktorska śmietanka. Charlize Theron zagra w filmie Lady Lesso – mentorkę Sophie. Inne “duże” nazwiska, wiązane z projektem, to Laurence Fishburne, Michelle Yeoh, Patti LuPone, Kerry Washington, Mark Heap, Kit Young i Peter Serafinowicz.

Angaż do filmu “The School for Good and Evil” otrzymał też Ben Kingsley, niedawno widziany w widowisku Marvela “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Reżyser Paul Feig zaprosił też do współpracy Rachel Bloom. 34-letnia aktorka, komediantka i scenarzystka pozostaje najbardziej znana ze swojego musicalowego serialu “Crazy Ex-Girlfriend”, który w Polsce emitowany jest przez Netflix. Za jedną z piosenek, napisanych na rzecz projektu, nagrodzono ją statuetką Emmy.

Premierę “The School for Good and Evil” zaplanowano wstępnie na 2022 rok.

Previous Article
Wykidajło Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal w remake'u filmu akcji "Wykidajło". Przejmie rolę po Patricku Swayze'em

Next Article
365 dni 2 zdjęcia z planu

"365 dni 2": nowe zdjęcia z planu, a na nich Simone Susinna i Anna-Maria Sieklucka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share