“Hokus pokus 2”: znamy obsadę. Kto wystąpi w gorąco wyczekiwanym sequelu?

Hokus pokus 2 obsada
Hokus pokus 2 obsada ujawniona / Foto Prime Movies: Walt Disney Pict., Buena Vista Pict.

Ujawniono obsadę filmu “Hokus pokus 2”, który zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już na jesieni przyszłego roku. Wiadomo, że w sequelu powrócą siostry Sanderson – wiedźmy polujące na niewinne dzieci. Okazuje się też, że swoją rolę sprzed lat powtórzy Doug Jones.

Hokus pokus 2 Obsada filmu ujawniona

Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy ponownie wcielą się w Winifred, Sarah i Mary Sanderson. W pierwszej odsłonie “Hokus pokus” z 1993 roku wystąpiły one jako czarownice z Salem, skazane na śmierć za służenie diabłu. Bohaterki zmartwychwstały po stuleciach, by w noc halloween złapać w swoje łapska choć jedno ziemskie dziecko. Inaczej będą musiały wrócić do piekieł.

W filmie “Hokus pokus 2” wystąpi też aktor charakterystyczny Doug Jones – dziś znany m.in. z “Labiryntu fauna” i serialu “Star Trek: Discovery”. Aktor pojawił się w oryginale jako żywy trup, Billy Butcherson. Ujawniono też, że w kontynuacji zagrają Belissa Escobedo (“American Horror Stories”) jako Izzy, Whitney Peak (“Plotkara”) jako Becca oraz Lilia Buckingham (“Współczesna rodzina”) jako Cassie. W filmie “Hokus pokus 2” trzy młode kobiety przypadkiem przywołują siostry Sanderson zza grobu. W noc halloween muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by wiedźmy wróciły tam, gdzie ich miejsce – do swoich grobów.

Ponoć w sequelu wystąpi też Sam Richardson (“Obiecująca. Młoda. Kobieta.”), choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Premierę na platformie VOD Disney+ zaplanowano na okolicę święta halloween 2022 roku.

Previous Article
Wicked Ariana Grande

Ariana Grande jako Glinda, Dobra Czarownica z Południa w musicalu "Wicked"

Next Article
Heels sezon 2

Serial "Heels" z udziałem Stephena Amella doczeka się 2. sezonu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share