Powstaje prequel kultowego “Predatora”. Znamy datę premiery

Prey film
Prey Filmowy powrót do świata Predatora / Foto Prime Movies: 20th Century Fox

Z okazji uroczystego Disney+ Day ogłoszono, że powstaje film “Prey”, będący prequelem serii “Predator”. Obraz był kręcony pod roboczym tytułem “Skulls” i ma ukazać się już latem nadchodzącego roku.

Prey Filmowy powrót do świata Predatora

Reżyserem “Prey” został Dan Trachtenberg – twórca dobrze ocenionego thrillera science-fiction “Cloverfield Lane 10”. Jak widać 40-latek postanowił pozostać w tematyce fantastycznonaukowej. Film będzie miał swoją premierę na platformie streamingowej Hulu.

Fabuła filmu “Prey” może okazać się zaskoczeniem. Bohaterami widowiska będą Komancze – rdzenni Amerykanie z rodziny uto-azteckiej. Rzecz dzieje się około trzysta lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszego “Predatora”. Główną rolę otrzymała Amber Midthunder. Aktorka występuje jako Naru – dzielna wojowniczka, która robi, co w jej mocy, by ochronić swoje plemię przed morderczym przybyszem z innego wymiaru.

Zdjęcia do filmu ukończono oficjalnie 12 września w Calgary. W obsadzie znajdują się też Dakota Beavers, Dane DiLiegro i Stefany Mathias.

Serię “Predator” zainicjował obraz Johna McTiernana z 1987 roku. Arnold Schwarzenegger stworzył w nim jedną ze swoich najbardziej rozpoznawalnych kreacji – zagrał majora Alana “Dutcha” Schaefera, weterana wojny wietnamskiej, który staje do nierównej walki  z zabójczym kosmitą. Film zebrał pozytywne recenzje i utwierdził pozycję Schwarzeneggera jako ikony kina. W 1990 r. powstał sequel “Predatora”, a w 2018 – kolejna kontynuacja.

Previous Article
Blitz Steve McQueen

Steve McQueen, twórca dramatu "Zniewolony", pracuje nad nowym filmem

Next Article
Hokus pokus 2 zdjęcie

Pierwsze oficjalne zdjęcie promujące film "Hokus pokus 2"!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share