Pierwsze klipy z kontynuacji “Seksu w wielkim mieście” – “And Just Like That…”

And Just Like That... zwiastun
And Just Like That… zwiastun / Foto Prime Movies: HBO Max

Do sieci nareszcie trafiły pierwsze materiały wideo z serialu “And Just Like That…”, który stanowi kontynuację kultowego “Seksu w wielkim mieście”. Na razie mowa jedynie o kilkusekundowych fragmentach, na których widać główne bohaterki – i jednego bohatera – oryginału. Klip zaprezentowano podczas transmisji wczorajszej gali wręczenia nagród Emmy.

W serialu, określanym jako “revival”, powracają Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis oraz Chris North – jako Mr Big. Premierę zaplanowano na jesień tego roku. W Stanach Zjednoczonych dziesięć odcinków pokaże serwis streamingowy HBO Max.

And Just Like That… – teaser serialu

Na klip promocyjny HBO Max składają się trzy krótkie sceny z serialu. W pierwszej Carrie Bradshaw (Parker), Miranda Hobbes (Nixon) i Charlotte York Goldenblatt (Davis) odwiedzają dom mody Oscara de la Renty. Widzimy, jak machają nadchodzącej postaci – nie wiadomo jednak, o kim mowa.

Choć fani liczą, że w kontynuacji pojawi się czwarta z głównych bohaterek, Samantha Jones, magazyn “People” zapowiedział, że Kim Cattrall nie jest częścią obsady. Czy 65-latka pojawi się w “And Just Like That…” choćby na chwilę – na to pytanie odpowiedź poznamy jeszcze przed końcem roku.

Kolejne ujęcia przedstawiają Carrie gotującą w kuchni z Johnem Prestonem alias Mr Bigiem. Ich związek po latach zdaje się jeszcze silniejszy. Serialowy sequel “Seksu w wielkim mieście” będzie liczył dziesięć półgodzinnych odcinków – pierwszy napisał i wyreżyserował Michael Patrick King. Jeśli faktycznie można liczyć na jesienną premierę, produkcja trafi na małe ekrany ekspresowo. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padł w okolicy czerwca tego roku.

W serialu “And Just Like That…” główne bohaterki odkrywają blaski i cienie życia po pięćdziesiątce. “Harper’s Bazaar” donosi, że akcja dzieje się po wydarzeniach z filmowego “Seksu w wielkim mieście 2” (2010).

Poza Parker, Davis i Nixon w “revivalu” występują również: Mario Cantone (jako Anthony Marentino), Willie Garson (Stanford Blatch), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Nicole Ari Parker, Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Julie Halston, Brenda Vaccaro i Christopher Jackson.

W spocie reklamowym HBO Max znalazły się też fragmenty “Peacemakera”, “Sukcesji”, “Gossip Girl”, “Euforii”, “Pohamuj entuzjazm”, “Niepewnych”, “The Sex Lives of College Girls”, a także filmowej “Diuny”.

Previous Article
Diuna box-office

Dobry wynik frekwencyjny "Diuny" w kinach. Otwarcie powyżej oczekiwań

Next Article
Cry Macho Arnold Schwarzenegger

To Schwarzenegger miał zagrać w filmie "Cry Macho" - nie Eastwood. Co poszło nie tak?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share