Sitcom “U nas w Filadelfii” wraca na ekrany. Znamy datę premiery 15. sezonu

U nas w Filadelfii Sezon 15.: znamy datę premiery nowych odcinków serialu, który starzeje się jak irlandzka whiskey.
U nas w Filadelfii sezon 15
U nas w Filadelfii Sezon 15. – znamy datę premiery / Foto Prime Movies: Kanał “FX Networks” na YouTubie

Pamiętacie jeszcze sitcom “U nas w Filadelfii”? Łatwo mógł ulecieć z pamięci z racji, że jego ostatnia, czternasta seria nadawana była w 2019 roku. Na szczęście stacja FX ogłosiła, że już wkrótce nowe odcinki serialu wrócą na ekrany. Znamy datę premiery 15. sezonu.

U nas w Filadelfii Sezon 15. coraz bliżej. Kiedy premiera?

“U nas w Filadelfii” to serial, który starzeje się jak irlandzka whiskey. Ostatni epizod sezonu czternastego pokazano dwa lata temu – 20 listopada 2019 roku. Wkrótce potem emisję “U nas w Filadelfii” przedłużono na sezony od 15. do 18. W ten sposób produkcja FX oficjalnie zajęła miejsce najdłużej nadawanego sitcomu w historii amerykańskiej telewizji.

Bohaterami “U nas w Filadelfii” są Ronald “Mac” McDonald (Rob McElhenney), Charlie Kelly (Charlie Day), Deandra “Dee” Reynolds (Kaitlin Olson), Dennis Reynolds (Glenn Howerton) i Frank Reynolds (Danny DeVito). Przyjaciele prowadzą podupadający, irlandzki pub w tytułowym mieście w stanie Pensylwania. Są ekscentrykami o wybujałym ego, ale ptasich móżdżkach.

Premierę pierwszego odcinka sezonu 15. w Stanach Zjednoczonych zaplanowano na 1 grudnia. Emisja będzie miała miejsce na antenie FXX. Tego samego dnia wyemitowany zostanie też epizod drugi, a cała seria ma ich liczyć osiem. Zgodnie z zapowiedzią twórców bohaterowie będą próbowali załapać się na pomoc z powodu kryzysu COVID-19 (choć ta im nie przysługuje), pochylą się nad tematem “kultury unieważniania” (cancel culture), a nawet wybiorą się w podróż do Irlandii.

Previous Article
Boys of Summer Mel Gibson

Mel Gibson w filmie o tajemniczym zaginięciu. Nostalgiczne kino w stylu lat 80.

Next Article
Shia LaBeouf Tamte dni tamte noce

To Shia LaBeouf miał zagrać Olivera w "Tamtych dniach, tamtych nocach". Dlaczego rolę przejął Armie Hammer?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share