PREMIERA: “Pitbull” Patryka Vegi – w kinach od 11 listopada

Pitbull premiera
Pitbull premiera filmu Vegi / Foto Prime Movies: Kino Świat

Na Narodowe Święto Niepodległości zaplanowano prawdziwą filmową bombę. 11 listopada w kinach zadebiutuje najnowsze dzieło w reżyserii Patryka Vegi – kryminał “Pitbull”, z Andrzejem Grabowskim w roli przodującej. Co wiemy o filmie?

Pitbull Premiera nowego filmu Patryka Vegi

Film “Pitbull” kontynuuje serial Vegi o tym samym tytule sprzed lat. Choć nie zobaczymy w nim Marcina Dorocińskiego jako słynnego “Despero”, wraca inna lubiana postać – aspirant sztabowy Jacek “Gebels” Goc (Grabowski). W filmie pojawia się wątek syna “Gebelsa”, który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć.

U boku Grabowskiego pojawiają się m.in. Jan Błachowicz, Michał Zbroja, Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Jan Hrynkiewicz, kulturysta Michał Karmowski, Leonardo Marques i Aneta Zając. Twórcy obiecują, że nowy “Pitbull” to “powrót do korzeni”, jeśli chodzi o produkcje Patryka Vegi, i gwarantują, że obraz “rozszarpie” notowanie box-office’u.

Opis fabuły filmu za Kino Świat:

— Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Midnight Run Regina Hall

Regina Hall w sequelu komedii "Zdążyć przed północą". Będzie też producentką filmu

Next Article
Extrapolations Edward Norton

Edward Norton w obsadzie serialu "Extrapolations", o skutkach zmian klimatu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share