“C’mon C’mon” – zwiastun nowego filmu A24 z Joaquinem Phoeniksem

C'mon C'mon zwiastun
C’mon C’mon zwiastun / Foto Prime: A24, Be Funny When You Can

Studio A24, znane z dystrybucji artystycznych i często wysublimowanych projektów, promuje swój nowy tytuł. Mowa o czarno-białym dramacie “C’mon C’mon”, który aktorsko należy do Joaquina Phoeniksa. Za swoją kreację w filmie gwiazdor zdobył nominację do nagrody Gotham.

C’mon C’mon Zwiastun nowego filmu od A24

“C’mon C’mon” to opowieść dziennikarza radiowego Johnny’ego (Joaquin Phoenix), który opiekuje się siostrzeńcem Jessem (Woody Norman). Między dwójką zacieśnia się wyjątkowa i niespodziewana więź, gdy wyruszają w podróż po Stanach Zjednoczonych.

Film jest kolejnym dramatem w dorobku Mike’a Millsa, który ma na swoim koncie następujące obrazy: “Thumbsuckers” (2005; w obsadzie Tilda Swinton i Keanu Reeves), “Debiutanci” (2010; Ewan McGregor, Christopher Plummer) oraz “Kobiety i XX wiek” (2016; Annette Bening, Elle Fanning). Drugi z wymienionych tytułów zdobył nagrodę Gotham za najlepszy film kinowy.

Nakręcony w czerni i bieli “C’mon C’mon” miał swoją światową premierę na festiwalu filmowym w Telluride, a później pokazano go m.in. na festiwalach w Nowym Jorku, Rzymie i Chicago. Właśnie dziś, 9 listopada, obraz debiutuje w Polsce, w ramach American Film Festival.

Premierę kinową w USA zaplanowano na 19 listopada. W “C’mon C’mon” grają też Gaby Hoffmann, Scoot McNairy i Molly Webster.

C’mon C’mon Zwiastun – wideo

Previous Article
Krzyk 5 zdjęcia

Nowe zdjęcia z "Krzyku 5"; Neve Campbell wyjaśnia, dlaczego postanowiła wrócić w roli Sidney

Next Article
Midnight Run Regina Hall

Regina Hall w sequelu komedii "Zdążyć przed północą". Będzie też producentką filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share