Filmy

Tilda Swinton u boku Fassbendera w nowym filmie Davida Finchera

Tilda Swinton nie może narzekać na brak filmowych propozycji. Niedawno w Prime Movies informowaliśmy, że aktorka wystąpi w musicalu „The End”, o ostatniej rodzinie na Ziemi. Teraz gwiazda „Ludzkiego głosu” dołączyła do obsady nowej produkcji Davida Finchera.

The Killer Tilda Swinton w obsadzie nowego filmu Finchera

Mowa o filmie „The Killer”, który ma ukazać się w serwisie typu „wideo na życzenie” Netflix. Będzie to już drugi wspólny projekt Davida Finchera i giganta streamingowego. Poprzedni, „Mank”, ukazał się rok temu i zdobył dwa Oscary.

„The Killer” będzie też okazją do ponownej współpracy Finchera i scenarzysty Andrew Kevina Walkera – lata temu napisał on fabułę dreszczowca „Siedem”. Nazwisko Tildy Swinton jest dopiero drugim, jakie powiązano z obsadą filmu. Niedawno ujawniono, że rolę główną zagra w „The Killer” Michael Fassbender.

Film będzie ekranizacją serii komiksów Alexisa Nolenta „Zabójca”. Fassbender wystąpi w nim jako bezlitosny morderca, który powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Na razie nie ustalono, jaką postać zagra w „The Killer” Swinton.

Pierwszy klaps na planie zdjęciowym ma paść w listopadzie tego roku. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to ostatni projekt Finchera dla Netfliksa. Reżyser podpisał niedawno długoterminowy kontrakt z platformą i ma dostarczyć Netfliksowi jeszcze co najmniej kilka filmów.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy