Tilda Swinton u boku Fassbendera w nowym filmie Davida Finchera

The Killer Tilda Swinton
The Killer Tilda Swinton zagra u Finchera / Foto AZN: Wikimedia Commons

Tilda Swinton nie może narzekać na brak filmowych propozycji. Niedawno w AZN informowaliśmy, że aktorka wystąpi w musicalu “The End”, o ostatniej rodzinie na Ziemi. Teraz gwiazda “Ludzkiego głosu” dołączyła do obsady nowej produkcji Davida Finchera.

The Killer Tilda Swinton w obsadzie nowego filmu Finchera

Mowa o filmie “The Killer”, który ma ukazać się w serwisie typu “wideo na życzenie” Netflix. Będzie to już drugi wspólny projekt Davida Finchera i giganta streamingowego. Poprzedni, “Mank”, ukazał się rok temu i zdobył dwa Oscary.

“The Killer” będzie też okazją do ponownej współpracy Finchera i scenarzysty Andrew Kevina Walkera – lata temu napisał on fabułę dreszczowca “Siedem”. Nazwisko Tildy Swinton jest dopiero drugim, jakie powiązano z obsadą filmu. Niedawno ujawniono, że rolę główną zagra w “The Killer” Michael Fassbender.

Film będzie ekranizacją serii komiksów Alexisa Nolenta “Zabójca”. Fassbender wystąpi w nim jako bezlitosny morderca, który powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Na razie nie ustalono, jaką postać zagra w “The Killer” Swinton.

Pierwszy klaps na planie zdjęciowym ma paść w listopadzie tego roku. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to ostatni projekt Finchera dla Netfliksa. Reżyser podpisał niedawno długoterminowy kontrakt z platformą i ma dostarczyć Netfliksowi jeszcze co najmniej kilka filmów.

Previous Article
Something's Wrong with Rose

"Something’s Wrong with Rose": znamy obsadę nowej produkcji Paramount Players

Next Article
The Walking Dead sezon 11 część 2

"The Walking Dead" - znamy datę premiery 2. części 11. sezonu. Teaser już w sieci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share